معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

تفاوت مونولیدها و پلک های دوتایی

تفاوت مونولیدها و پلک های دوتایی
در اینجا نحوه اطلاع از کدام شکل خیره کننده به شما برکت داده شده است.
نوشته شده توسط SOPHIE ROSS UPDATED NOV 07، 2019
چشم
GLOSSIER
اول از همه ، بیایید چیزی مستقیم بدست آوریم - هرکسی با هر نوع پلک می تواند هر نوع آرایش خود را بپوشاند پس لطفا (و به نظر می رسد با انجام آن خوب است). دقیقاً این است که اشکال مختلف به صورت آناتومیک موانع منحصر به فرد خود را ایجاد می کنند (مانند هر چیز دیگری) ، این بدان معناست که به نظر می رسد زیبایی های مختلف نسبت به دیگران ساده تر از DIY هستند.

پسر ، حالا که همه ما در آنجا واضح هستیم ، بیایید در مورد تفاوت مونولیدها و پلک های دوتایی صحبت کنیم تا بتوانید مشخص کنید که کدام پلک را دارید.

همچنین به عنوان تاشو اپیکانتیک شناخته می شود ، یک مونوپل یک پوسته پوستی در روی پلک فوقانی است که باعث می شود هیچ خط چرمی قابل مشاهده در زیر ناحیه ابرو شما وجود نداشته باشد (از این رو نام آن - به جای یک پلک دوبل) خود را به عنوان یک "پلک منفرد" ارائه می دهد. )

در عوض ، پلک های مضاعف آنهایی هستند که چین و چروک ظریفی دارند که پلک را "مضاعف" می کنند و باعث ایجاد لایه روی پلک می شوند. هر دو زیبا هستند و هیچکدام از دیگری بهتر نیست (duh). اما بسته به نوع پلک شما ، نکات خاصی در مورد خیاط کردن روال آرایش وجود دارد.
از 02


لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی

آرایش

لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی ارزان

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی


نکات آرایش یکپارچه
مدل لیو ون - آرایش چشم یکپارچه
گتی ایماژ
اول موارد اول: روی یک ترجیح چشم خوب سرمایه گذاری کنید تا همه چیز را در محل خود نگه دارید و از لکه گیری و لکه برداری جلوگیری کنید (این امر برای هر کسی صادق است).

سایه افقی عمودی

سپس ، پیش بروید و با سایه های مختلف آزمایش کنید تا آنچه را که دوست دارید بهتر پیدا کنید. اگر به دنبال ایجاد ابعاد و عمق هستید ، می توانید دور چشم و پلک فوقانی خود را با سایه تیره تر محاصره کنید. برخی از افراد از نگاه سایه متمرکز بر بیرونی "V" بیرونی چشم شما می پسندند ، اما می توانید با استفاده از یک گرادیان عمودی نیز سعی کنید. با یک سایه سایه افقی عمودی ، سایه چشم تیره را در پایین ترین نقطه به خط شلاق خود ، سپس سایه متوسط ​​، سپس سبکترین در بالای نزدیک به استخوان ابرو خود اعمال کنید. این تکنیک از سطح بدون خراش یک مونولید بهره می برد و محو درخشانی از خط شلاق تا استخوان ابرو را نشان می دهد.

به نظر می رسد تک رنگ

و از انتخاب سایه ای فوق العاده رنگارنگ برای ظاهری جسورانه و تک رنگ ، خودداری کنید - زیرا تک رنگ ها یک بوم صاف برای یک ظاهر روشن ، نئون و تک رنگ ارائه می دهند.


02
از 02
نکات آرایش دو پلک

پلک های دوتایی یا چشمان دارای موی سر ، با چرمی مشخص می شوند که یکپارچه آنها معمولاً ندارند.

مجدداً ، یک آغازگر چشم عالی سرمایه گذاری شگفت انگیز برای هر کسی است ، به خصوص افرادی که دارای چشمان دارای موی سر هستند ، زیرا این احتمال وجود دارد که استخوان ابرو شما روی درپوش قرار بگیرد و می تواند باعث انتقال بوش یا سایه شود. (P.S. ، آغازگرهای مورد علاقه ما را در اینجا پیدا کنید.)

سایه چشم شیب افقی

https://sanykala.com/product-category/category-غیر مجاز می باشدmetic/

در حالی که مطمئناً پلک های دوتایی می توانند سایه چشم شیب عمودی داشته باشند ، اما غالباً مشاهده می کنید که این شکل با یک شیب افقی مشخص است. با سایه افقی سایه افقی ، از کمترین سایه در پالت در گوشه داخلی چشم خود شروع کنید ، هرچه سایه چشم را به سمت گوشه های بیرونی می کشید ، تاریک تر می شوید. در بیشتر موارد ، برای ایجاد این ظاهر می توان از سه رنگ سایه چشم استفاده کرد: یک نور ، یک متوسط ​​، یکی تاریک. شما می توانید این قاعده ی شست را به هر انتهای رنگ یا طیف نور بکشید (یعنی هر سه سایه تا زمانی که یک رنگ سبک تر ، دیگری متوسط ​​و یک رنگ فوق العاده تیره برای کنتراست وجود داشته باشد می تواند تاریک باشد).

شلاق های جسورانه

این برای همه صادق نیست ، اما پلک های مضاعف تمایل دارند به نظر می رسد سنگین تر از یکپارچه باشند. برای ایجاد ظاهری چشم بلندتر و بیدارتر ، از ریمل استفاده کنید که مژه ها را به سمت بالا و بیرون بکشید.


در مرحله بعد ، این 10 بهترین پالت سایه چشم است که پول می تواند خریداری کند


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،خرید لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی ،فروشگاه لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی مک ،فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی ،لوازم آرایشی مک ،لوازم ارایشی مارک ،خرید لوازم آرایشی ارزان آرایش،


تاریخ : ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۲:۲۳ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.