معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

با آرایشگرانی که امید به بی خانمان ها را دارند ملاقات کنید

Haircuts4Homeless پنج سال از آرایشگران را تجدید می کند که مقاومت و اعتماد به نفس و عزت نفس مردم را در خیابان ها بازسازی می کنند

استوارت رابرتز آرایشگری اهل اسکس است و فقط مسائل خوبی را با افرادی که در رابطه با افراد بی خانمان در کنار سوءمصرف مواد همراه هستند ، می داند. او می گوید: "من 13 سال هوشیار هستم و ده سال گذشته داوطلبانه مشروبات الکلی و معتادان به مواد مخدر هستم." "من قبلاً در یک گروه پشتیبانی هفتگی در ارتش رستگاری محلی در رومفورد شرکت می کردم."

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

رابرتز پس از دیدن ویدئویی در رسانه های اجتماعی مردی که موهایشان را به افرادی که در خیابان های نیویورک زندگی می کنند ، منتقل کرد تصمیم گرفت که قیچی خودش را به مرکز پشتیبانی خود ، ارتش رستگاری ببرد و برای هرکسی که منتظر غذا بود ، همین کار را انجام دهد. پاسخ باورنکردنی بود

او پیشنهاد کرد که در مراکز و پناهگاه های دیگر موهای خود را کوتاه کند و دوستان آرایشگری را که می خواستند به همراه او بروند ، در اختیار گرفت. سپس در سال 2014 رابرتز Haircuts4Homeless را تاسیس کرد ، که اکنون یک موسسه خیریه ثبت شده است و می توانید در Virgin Giving پیدا کنید (این بدان معناست که هرکسی می تواند از طریق حمایت مالی پول برای آنها جمع کند). "این صنعت به دلیل تمایل به کمک به مردم شناخته شده است ، بنابراین من می دانستم که بسیاری از آرایشگاه ها خوشحال خواهند شد که وقت و تخصص خود را بدهند."

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

جامعه H4H اکنون به 600 داوطلب ماهر مشغول به کار در 63 مکان در انگلستان افزایش یافته است. ‘هرچه مکانهایی بیشتر از آنجا بازدید کنیم بیشتر از بزرگی مشکل غافل می شوم. گاهی اوقات احساس خستگی می کنم زیرا بی خانمان ها هر ساله بیشتر می شوند. من باید به یاد داشته باشم که من فقط می توانم خیلی کار کنم و کارهایی که می کنم هنوز بهتر از گذشته رفتن است. » تا به امروز Haircuts4Homeless تا کنون بیش از 40،000 مدل موی رایگان را برای خواب آلودگان خشن در سراسر کشور صادر کرده است.

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

بی خانمان بودن می تواند تأثیر مخربی بر عزت نفس فرد بگذارد و با چالش های روزمره برای پیمایش و نگرانی های مالی ، داشتن یک مدل مو یک تجملی است که دور از دسترس خیلی ها نیست ، جایی که Haircuts4Homeless تقویت بسیار لازم را ارائه می دهد. ‘ما می خواهیم به این افراد احترام بگذاریم و به دیگران نشان دهیم که مراقبت نمی کنند زیرا آنها خیلی از این کار را نمی کنند. برخی از مردم فقط برای آغوش گرفتن وارد می شوند. "

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

رابرتز می گوید: "آنچه به ما می دهیم خیلی بیشتر از مدل مو است." ‘شما آن را در صورت صورت مشتری من مشاهده می کنید که از هنگام رفتن به هنگام عزیمت ، در حال تغییر است. زبان بدن آنها برداشته می شود. وقتی آینه را جلوی صورت خود می گیرید ، بازتاب نفس آنها از بین می رود ، و گاهی اوقات هر دو را به اشک می ریزیم.

رابرتز می گوید: "اعتماد به نفس و صمیمیت در یک مدل مو دخیل است." او می گوید: "ما سد ارتباطی را تجزیه می کنیم و به فضای شخصی آنها حرکت می کنیم." initially مشتریان در ابتدا به ما اعتماد ندارند ، بنابراین ما باید به تدریج آن را بسازیم. اما وقتی متوجه شوند برنامه پنهانی وجود ندارد ، می فهمند که ما فقط در آنجا هستیم تا احساس بهتری داشته باشیم. "

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

رابرتز فهمید که بسیاری از بی خانمانها احساس ناخوشایندی دارند و هیچ کس گوش نمی دهد ، بنابراین وی نیز پادکستی به نام Hear Me را راه اندازی می کند. to من با مشتری صحبت خواهم کرد ، این یک چالش خواهد بود ، اما در نهایت این امکان را به شما می دهد که یک صدا داشته باشید. من امیدوارم که برخی از کلیشه ها را نیز از بین ببرد. ”پروژه بزرگ دیگر او ایجاد آکادمی برای بازآفرینی مشتریان علاقمند به عنوان آرایشگاه است. ori لری اولین آرایشگر ما است - که زمانی بی خانمان بود و اکنون دارای صلاحیت است.

آرایشگاه
عکاسی توسط Scott Archibaldarchiegram

Haircuts4Homeless همچنین با ساماریایی ها همکاری کرده اند تا به کسانی که داوطلبان معتقدند آسیب پذیر هستند کارت بدهند ، بنابراین آنها شخصی را دارند که می توانند به آنها برسند. رابرتز توضیح می دهد: "این همچنین برای تیم است تا بتوانند بدون نگرانی از مرکز خارج شوند." at من بعضی اوقات می جنگم ، اما من از خانواده و دوستانم حمایت می کنم که بتوانم به آنها اعتماد کنم. وقتی همه چیز برای من اشتباه پیش می رود ، کار من کمک می کند. من یک جلسه انجام می دهم و می دانم چقدر خوش شانس هستم. "

رابرتز می داند که ابتکار عمل وی باعث کاهش تعداد افرادی که در خیابان ها خشن هستند ، کاهش نمی یابد ، اما او در طولانی مدت به تغییر نگرش افراد نسبت به آنها می رود. و مهمتر از آن که رابرتز و ارتش آرایشگاه های وی در حال احترام و عزت نفس به افرادی هستند که بیشتر به آن احتیاج دارند.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۰:۰۳ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

نکات برتر برای پوست حساس

در اینجا نحوه حفظ آرامش و ادامه کار آورده شده است ...

پوست حساس به شکل قرمزی ، بریدگی و لکه ها مانند میهمان خانه ای ناخواسته است. به رنگ آبی به نظر می رسد و قبل از اینکه آن را بدانید ، کاملاً به دست می آید.

دبی توماس ، متخصص پوست ، گفت: اما نترسید ، تقریباً همه در بعضی از مواقع دارای پوست حساس هستند. هنگامی که پوست در معرض تغییرات آب و هوا یا حساسیت هایی مانند گرد و غبار و رایحه قرار دارد ، می تواند آنها را به عنوان دشمن بخواند. سپس پوست شما برای مقابله با آنها ، هورمون های التهابی ، آنزیم ها و رادیکال های آزاد تولید می کند که متاسفانه به پوست آسیب می رساند. "

آلودگی مقصر است
افزایش آلودگی هوا نیز ممکن است افزایش اخیر موارد حساس پوستی را توضیح دهد. طبق مطالعه‌ای که در اوایل سال جاری توسط دوستان زمین انجام شد ، بیش از 2000 مکان در انگلستان از کیفیت هوای ناامن برخوردار هستند.

می بینید ، آلودگی فقط روی سطح پوست شما نمی نشیند ، و مانند یک شیشه جلوی آن گل می کشد. دود اگزوز خودرو و مولکولهای روغنی سمی که به دوده وصل شده اند (همچنین به عنوان ذرات شناخته می شوند) می توانند در پوست نفوذ کنند.

دکتر تام مامون ، معاون رئیس فیزیولوژی پوست و فارماکولوژی در شرکت های Estee Lauder می گوید: "هنگامی که در داخل آنها ایجاد التهاب مزمن شود".

 

آنتی اکسیدان ها اولین خط دفاعی شما در برابر آلودگی هستند که به دنبال آن عناصر آبرسان مانند اسید هیالورونیک قرار دارند.

مامون می گوید: "ما توانسته ایم ثابت کنیم که آلودگی باعث ایجاد سوراخ هایی در سد پوست می شود و باعث از بین رفتن رطوبت می شود." سپس این می تواند ادامه یابد تا یک واکنش زنجیره ای از خشکی و سوزش ایجاد کند.

بیشتر تحریکات ناشی از یک رژیم بیش از حد است
برای رفع این مهم ، اضافه بار بیش از حد پوست با محصولات ضد پیری خشن و یا مخلوط اشتباه از ترکیبات می تواند به اندازه کافی قرمز را لکه دار کند. به عنوان مثال ، استفاده از لایه بردار حاوی AHA ها و به دنبال آن نرم شدن یک رتینول در طول شب.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۳۸:۴۶ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

11 مدل مو باب به شما الهام بخش که برای ریز ریز کردن بروید

از آنجا که باب فروتن به زودی جایی نمی رود ، مردمی

مدل های باب هرگز از سبک خارج نمی شوند و این واقعیت تقریباً زیادی است. سبک های زیادی برای انتخاب از این سبک وجود دارد که پیدا نکردن کسی که کت و شلوار پیدا کند ، تقریباً غیرممکن است.

البته یک باب کلاسیک مخصوص چسبان چانه ، اما همچنین تکرارهای مدرن تری از قبیل لوب وجود دارد - یک باب کمی طولانی تر و بزرگ - و مورد علاقه فعلی لیست کننده A ، wob؛ یک باب کج شده ، مواج و احساس بی روح.

و خبر خوب این است که اگر به نمایشی بصری از این سبک های نخود احتیاج دارید ، یک میزبان کامل A-listers در Celebsphere با مشاغل عالی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. این که آیا شما بیشتر از لاب های موجی Chrissy Teigen هستید ، یک برش لایه بردار Jenna Dewan یا یک باب ریحانا صاف ، یک چیز ساده برای انتخاب در آرشیو موهای ما وجود دارد. صدف شما در اینجا است.

اکنون زمان دیگری است که می توانید ظاهر خود را تغییر دهید ، بنابراین خواندن بهترین مدل های مدل موی باب 2019 را بخوانید. وسوسه شدی؟

مدل موهای کوتاه باب
مدل موهای باب Lana Condor

 

ممکن است یک باب بریده شده از بالای چانه بسیار کوتاه باشد. و سلام ، همیشه فکر کنید که خشک کردن آن را ذخیره خواهید کرد.

الهام بخش مشهور: لانا کاندور ، گابریل اتحادیه و دوا لیپا

مدل موهای بلند باب
مدل موهای باب Chrissy Teigen

احتمالاً مدل موهای دهه پیش ، خرچنگ و باب بلند است که با محبوبیت زیادی در چند سال گذشته مشهور است. این که آیا شما یک لوب فرفری یا امواج بلند را دوست دارید ، این احتمالاً متناسب ترین مدل مو است که می توانید برای آن پیش بروید. از طریق ویرایش ما در مدل موهای خرچنگ ، ​​برای بررسی های طولانی تر باب جستجو کنید.

الهام بخش مشهور: لیلی کالینز و کریسی تیگن

مدل موهای باب با حاشیه
مدل موهای باب Emma Stone

آخرین داستانها

با دختران کثیف که به پناهندگان در راحتی های ساده زندگی کمک می کنند ملاقات کنید
چه شبح است
شبح سازی: چیست؟ و آیا شما مقصر آن هستید؟
زن در لپ تاپ
چگونه Ageism می تواند بر حرفه شما تأثیر بگذارد
حتی چشمگیرتر از کوتاه کردن تمام موهای شما ، تمام موهای شما را قطع می کند و موهای خود را کوتاه می کند ، یکباره. خواه شما یک حاشیه کامل و صاف یا موی چتری را ترجیح دهید ، آرایشگر شما به شما در انتخاب صحیح و متناسب با فرم صورت کمک می کند. برای رسیدن به ایده های بیشتر ، در حاشیه های مشهور ما حرکت کنید.

الهام بخش مشهور: اما استون و نائومی کمپبل

آماده تعهد به ریز ریز کردن هستید؟ در ادامه برای تمام الهام بخشیدن به موهای مورد نیاز شما در سال 2019…


مدل موهای باب Dua Lipa برای بزرگنمایی این تصویر ، روی آن ضربه بزنید یا به آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک تصویر 1 of8 است
Dua Lipa GettyImages-1127677942
آیا می خواهید نمایشی انجام دهید؟ یک باب مستقیم و نامتقارن پوکر همه صندوق ها را نشان می دهد.

  
مدل موهای باب Margot Robbie برای بزرگنمایی این تصویر ، روی آن ضربه بزنید یا به آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک image2 of8 است
مارگوت رابی
باب بلند ، نامتقارن مارگوت مظهر شیک است.

  

مدل های bob Naomi Campbell برای بزرگنمایی در این تصویر ، کلیک کنید یا به آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک image3 of8 است
نائومی کمپبل
معمولاً نائومی کمبل که به دلیل داشتن قفل های طولانی و بسیار جدی شناخته می شود ، ثابت کرده است که تقریباً هر مدل مویی مناسب او خواهد بود.

  
مدل موهای باب Emilia Clarke برای بزرگنمایی این تصویر کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک image4 of8 است
امیلیا کلارک
نگاه امیلیا کلارک نمونه ای کامل از چگونگی طراحی سبک نیمه کاره با یک باب است.

  


مدل موهای bob Chrissy Teigen برای بزرگنمایی این تصویر ، روی آن ضربه بزنید یا به آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک image5 of8 است
کریسی تیگن
یک راه عالی برای تغییر شکل باب و تأکید بر فرم صورت ، صاف کردن آن برای داشتن ظاهری خیس مانند کریسی تیگن است.

الکسا چونگ
نشانه خود را از ملکه اصلی باب بردارید و به یک قسمت میانی مرکزی و یک طرف ظریف بروید.

  

bob hairstyles برای بزرگنمایی در این تصویر ، کلیک یا ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک تصویر 7 of8 است
جینا دیوان
جینا دیوان یکی از نمادهای برجسته ترین باب های سال 2010 است ، خواه امواج تیز باشد یا براق و کوئیف همانطور که در اینجا مشاهده می شود.

  
مدل موهای باب لیلی کالینز برای بزرگنمایی این تصویر کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید
اعتبار تصویر: گتی ایماژ
این یک image8 of8 است
لیلی کالینز
او ممکن است اکنون آن را بزرگ کرده باشد ، اما لیلی کالینز یکی از بهترین مدل های باب را که تاکنون دیده ایم ، داشت. اگرچه او معمولاً آن را موج دار می کند ، اما ما نیز عاشق این پرشکوه پرنعمت هستیم.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۳۷:۱۶ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

جمعه سیاه و دوشنبه سایبر 2019: بهترین معاملات LookFantastic

سلام جمعه سیاه ، سلام نگاه فروش فوق العاده

ناگفته نماند ، ما جمعه سیاه را دوست داریم - نه تنها بهترین زمان برای خرید هدایای کریسمس ، بلکه این امکان را به ما می دهد تا بهترین و محبوب ترین و آرزوترین محصولات زیبایی را با نرخ تخفیف مسخره ، فقط در زمان برای همه مهمانی های جشن که باید آماده شویم.

این جمعه سیاه ، LookFantastic است که در صدر لیست ما وقتی می خواهیم محصولات ریزه کاری پر زرق و برق را از بین ببرید ، خواه با تمرکز روی Tszujuj کردن موها ، پوست ، مژگان یا لبهای ما. با ارائه 25٪ تخفیف از همه موارد موجود در سایت ، هرگز زمان بهتری برای خرید ریمل دیگر یا سایه جدید و زیبا از رژ لب وجود ندارد.

و برای راحت تر ساختن اوضاع برای شما بچه ها ، در حال حاضر ویرایش همه معاملات زیبایی مورد علاقه ما در سایت ...

مجتمع بازسازی همزمان و هماهنگ شده تعمیر مجدد شب Estee Lauder ، 78 پوند بود ، اکنون 60.84 پوند
مجتمع ترمیم همزمان هماهنگ سازی مجدد تعمیرات شب پیشرفته Estee Lauder II

پالت سایه چشم نوازی سایه بان شهری ، پوسیدگی شهری ، 38.00 پوند بود ، اکنون 22.80 پوند پالت سایه چشم مجدد برهنه برهنه
Embryolisse Lait-Crème Concentré (75 میلی لیتر) 20 پوند بود ، اکنون 13.40 پوند
Embryolisse Lait-Crème Concentré (75 میلی لیتر)

 

سنت Tropez Classic Bronzing Mousse (240 میلی لیتر) ، 31.00 پوند بود ، اکنون 20.77 £ پوند. موس برنزی کلاسیک Tropez (240ml)
مجموعه منحصر به فرد آستا جمعه سیاه ، 75،00 پوند بود ، اکنون 27.65 پوند
مجموعه اختصاصی جمعه سیاه آودا

MAC Nude رژلب Trio ، 52.50 پوند بود ، اکنون 39.00 پوند
TAC رژ لب MAC برهنه

بسته نرم افزاری کاملاً زرق و برق دار Grow Gorousous، 74.50 پوند بود ، اکنون 48.00 پوند
بسته نرم افزاری کاملاً زرق و برق دار رشد کنید

Kérastase Elixir Ultime L’Original Oil Hair 100ml ، 43.00 پوند بود ، اکنون 27.95 پوند
Kérastase Elixir Ultime L'Original روغن مو 100ml

La Roche-Posay Toleriane Volume Mascara ، 16.50 پوند بود ، اکنون 11.05 پوند
La Roche-Posay Toleriane Volume Mascara - سیاه 6.9ml

شامپو و تهویه مطبوع آنتی بادی های ضد ریشه شهری TIGI Bed Head ، 31.50 پوند بود ، اکنون 18.90 پوند
شامپو مرطوب کننده و تهویه مطبوع 2 X 750 میلی لیتر TIDI Bed Head Urban Antidotes

چه زمانی جمعه سیاه شروع می شود؟
جمعه سیاه در روز بعد از روز شکرگذاری در ایالات متحده سقوط می کند (که چهارمین پنجشنبه نوامبر است). در اینجا انگلستان ، جمعه سیاه 2019 در تاریخ 29 نوامبر (که یک جمعه است) سقوط خواهد کرد ، بنابراین شما هنوز وقت خود را برای نشانه گذاری از مغازه هایی که می خواهید از آنها بازدید کنید و معاملات مورد نظر را برای انتخاب خود انتخاب کنید.

ساعت دوشنبه سایبر کی است؟
این همیشه دوشنبه بعد از جمعه سیاه است ، بنابراین امسال در دوم دسامبر سقوط خواهد کرد.

جمعه سیاه چیست؟
جمعه سیاه روزی است که خریداران می توانند از تخفیف های * بزرگ * خرده فروشان مختلف استفاده کنند. ما در حال صحبت کردن با طراحان و لباس های خیابانی خاموش هستیم. ایده آل اگر می خواهید هدایا بخرید یا کمد لباس خود را برای فصل مهمانی به روز کنید. برخی از مردم معتقدند که چرا آن را جمعه سیاه می داند کمی متفاوت است ، برخی معتقدند که این زمان به دهه 60 میلادی باز می گردد ، وقتی پدیده خرید شروع شد ، جایی که بسیاری از مردم به فروشگاه مراجعه کردند که این امر باعث ایجاد مشکل شد.

توضیح دیگر این است که به لطف سود آنها ، فروشگاه ها از رنگ قرمز بودن و سیاه بودن در می روند.

در انگلستان ، واقعاً محبوبیت خود را هنگامی آغاز کرد که آمازون آن را در سال 2010 به ارمغان آورد. Asda ، که متعلق به بزرگترین خرده فروش آمریکایی Walmart است ، در سال 2013 این دادخواست را دنبال کرد.

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۲۳:۴۱ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

حاشیه ها فقط می توانند برای هر کسی مناسب باشند (و ما اثبات آن را داریم)

چه خواهان داشتن بلوز کامل ، چه سبک جادویی شرجی ، اینها جالبترین کاهش برای نشانک برای سال 2020 هستند

من کاملاً مطمئن هستم که همه ما می توانیم بگوییم که حداقل یک بار در طول زندگی ما در حاشیه ها آزمایش کرده ایم. این که آیا شما در موهای زائد نرم و یا یک حاشیه کامل قرار گرفته اید ، این یکی از آن سبک های جهانی است که همه ما در برخی از نقاط سعی می کنیم.

خبر خوب این است که اگر شما فکر می کنید یک بار دیگر به اردوگاه حاشیه ها بپیوندید ، نسخه های زیادی از حاشیه کلاسیک در آنجا وجود دارد که تضمین می کنید نسخه 2019 را برای شما پیدا کنید.

شخص مناسب می تواند (و خواهد) شکل چهره شما را تکمیل کند. موهای چرب و لایه دار می توانند یک شکل زاویه ای نرم را نرم کنند ، در حالی که می توان صورت گردتر را با یک حاشیه صاف تیز کرد. برای الهام بخشیدن بیشتر به راهنمای ما در مورد مدل مو برای صورت های دور و مدل مو برای چهره های مربع مراجعه کنید.

وقتی کیت میدلتون ، دوشس کمبریج در سال 2015 با مدل موهای تازه حاشیه خود کنار رفت ، رسانه ها عصبانی شدند. اگر نمی خواهید به دنبال موی بلوز تمام عیار بروید ، ظاهر لطیف و زیبایی دارد. و تقریباً در مورد هر سوپر مادری ، حاشیه هایی را آزمایش کرده و تمبر خود را بر روی آن گذاشته است ، از کیت ماس ​​گرفته تا نائومی کمپبل و سیینا میلر.

و چگونه می بایست از حاشیه جدید خود استفاده کنید ، می شنویم که می پرسید؟ آدام رید ، سفیر جهانی ghd می گوید: "با یک حاشیه سنگین ، شما به آن نیاز دارید تا سالم ، براق و براق به نظر برسد."


او توصیه می کند با استفاده از یک برس طبیعی دور برس مانند برس طبیعی شعاعی Bristle ، 17.50 پوند در Fabled ، ‘به شکل کامل و به علاوه درخشش و براق بودن به حاشیه خود استفاده کنید.

شماره یک ظاهر طراحی شده او؟ directly موهای خود را مستقیماً بر روی حاشیه خود اسپری نکنید! آن را روی قلم مو اسپری کرده و سپس برای نگه داشتن یک نرم بسیار نرم آن را مسواک بزنید. "

با یک سبک کار کردن برای هر شکل چهره ، هر رنگ مو و هر ترجیح شخصی ، سخت نیست که بدانید چرا VIP ها فقط نمی توانند در مقابل انتخاب برای مقاومت در برابر خود مقاومت کنند.

بنابراین ، چه برای اولین بار به دنبال تثبیت یک حاشیه wispy یا کامل باشید ، یا می خواهید به روزرسانی جدید فصل جدید به سبک فعلی خود داشته باشید ، این بهترین حاشیه های مشهور برای تزیین فرش قرمز هستند.

حاشیه هایی با موهای بلند
حاشیه هایی با موهای بلند سلنا گومز

یک حاشیه می تواند منحصر به فرد بودن را به سبک های بسیار طولانی تر اضافه کند ، همانطور که در اینجا در سلنا گومز مشاهده می شود ، همچنین می تواند به قاب و صاف کردن چهره شما کمک کند. حتی دوشس کمبریج کیت میدلتون مشهور با این سبک در سال 2015 آزمایش کرد و هواداران سلطنتی را به دیوانگی حاشیه ای فرستاد. با خیال راحت بگوییم این یک ظاهر برنده است.

الهام بخش مشهور: سلنا گومز ، نائومی کمپبل و کیت میدلتون

حاشیه با باب
حاشیه با باب Zendaya

یک حاشیه کامل با یک باب جفت شده است ، گره های بی انتها به آیکون های مد دهه 1960 و یک دهه از آن گذشته است و تقریباً در هر شکل صورت با لایه بندی مناسب به سمت انتها خوب است. Zendaya برای آزمایش مدل موها غریبه نیست ، و باب (موقتی) را کاملاً بیرون می کشد. راهنمای ما را برای مدل موهای زائد حتی بیشتر موهایتان بخوانید - ناامید خواهید شد که به دنبال آن باشید.

الهام بخش مشهور: Zendaya و Lara Condor

حاشیه هایی با موهای کوتاه
حاشیه با موهای کوتاه کری واشنگتن

مدل های کوتاه با حاشیه ها هر بار یک ظاهر برنده هستند ، و ظاهر جدید کری واشنگتن اثبات جسمی آن است. محصولات Pixie با افزودن حاشیه جارو ، لایه باز کاملاً ساخته می شوند.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۲۱:۴۸ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.