معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

10 شامپو برتر کرستاز موجود در هند

Kerastase یک مارک مشهور مراقبت از مو از L'Oreal Paris است که در سراسر جهان محبوب است. آنها دارای طیف وسیعی برای مراقبت از مو هستند که شامل شامپو ، سرم ، تهویه مطبوع و غیره می باشد.

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی مواد مغذی کرستاز Bain Oleo-Curl
قیمت بررسی کرستاز Specificique Bain Stimuliste GL
قیمت بررسی شامپو کرستاز کروما ریچه
قیمت بررسی شامپو ولوم مقاوم در برابر مقاومت در برابر کرستاز
قیمت بررسی شامپو کریستاز Bain Force Architecte Architecte
قیمت شامپو مغذی Kerastase Bain Satin Doغیر مجاز می باشدe Gluco-Active Check Price
شامپو صاف کننده نرم و آرام Omeo-Relax Kerastase Nutritive Bain بررسی قیمت
قیمت بررسی شامپو روغن پاک کننده فوق العاده Kerastase Elixir Ultime
قیمت بررسی شامپو مرطوب کننده ضد شوره کرستاز
قیمت بررسی شامپو اسیر کرستاز کروما
در اینجا 10 شامپو برتر کرستاز در هند آورده شده است:


1. کرستاز Nainritive Bain Oleo-Curl:

Kerastase Nutritive Bain Oleo-CurlPinit
Kerastase Nutritive Bain Oleo-Curl موها را به آرامی تمیز می کند و باعث جداشدگی می شود. فیبر مو و پوست سر را تغذیه می کند و مو را نرم و نرم می کند. همچنین به حفظ موهای براق فرد بدون احساس سنگینی روی مو کمک می کند. بطور خاص با فناوری روغن فوق سبک ساخته شده است که از رطوبت و آسیب در برابر گرما محافظت می کند.

 

2. Kerastase Specifique Bain Stimuliste GL:

Kerastase Specifique Bain Stimuliste GLPinit
Kerastase Specifique Bain Stimuliste GL به حفظ سلامت مو و پوست سر کمک می کند. این یک شامپو بسیار ملایم است که باعث احیا و پاک کردن موهای شما می شود. این شامپو پرانرژی همچنین به تقویت حجم موهای نازک کمک می کند.


[بخوانید: شامپو Tresemme]

3. شامپو کرستاز کروما ریچه:

 شامپو Kerinase Chroma Riche ShampooPinit
شامپو Kerastase Chroma Riche از موهای خشک و بدون رنگ محافظت می کند. این فرمول ضد محو دارد که موها را به آرامی تمیز می کند. لطافت ، درخشش و هیدراتاسیون بیشتری به مو می بخشد. این باعث مرطوب شدن موها می شود تا ظاهری براق و همچنین براقیت براق ایجاد کند. این شامپو Kerastase دارای فیلترهای اشعه ماوراء بنفش نیز است که موها را از اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.


4- شامپو حجمی مقاوم در برابر مقاومت در برابر کرستاز:

مقاومت در برابر کرستاز Bain Volumeactive ShampooPinit
این شامپو برای موهای ریز و مو مناسب است. استحکام و نشاط بیشتری می بخشد تا موها پر رنگ تر شوند. همین امر باعث می شود موها ابریشمی صاف و براق شوند. استفاده منظم از این شامپو می تواند به شما در خلاص شدن از شر موهای ریز و همچنین تقویت بافت مو کمک کند.

 

5- شامپو Architecte Kerastase Bain Force:

ShastooPinit معمار کرستاز Bain Force Architecte
شامپو Kerastase Bain Force Architecte را می توان روزانه برای بازسازی موهای بد و آسیب دیده استفاده کرد. این به بازسازی و تقویت فیبرهای مو از ریشه تا انتها کمک می کند. این به طور غیر مستقیم ریزش مو و انتهای شکاف را کاهش می دهد. این فرم با استفاده از Intran-Cylane به ثبت رسیده است که از مو محافظت می کند و باعث می شود نرم تر به نظر برسد.

 

[بخوانید: بهترین سرم های مو]

6. شامپو مغذی Kerastase گلوکز فعال با دوز ساتن دوز:

شامپو مغذی Kerastase Bain Satin Doغیر مجاز می باشدe Gluco-ActivePinit
شامپو Nutritive Kerastase Bain Satin Doغیر مجاز می باشدe Gluco-Active برای موهای خشک و حساس مناسب است. این شامپو تغذیه و مراقبت بیشتری برای درمان موهای خشک و حساس ارائه می دهد. این ماده غذایی کامل را تأمین می کند و باعث تقویت انرژی مو و پوست سر می شود. این باعث می شود موها نرم ، براق و سالم به نظر برسند.

 

7. شامپو نرم کننده Nutritive Bain Oleo-Relaxive:

ShastooPinit نرم کننده مغذی Bast Oleo-Relax Nutritive Bast
شامپو صاف کننده روغنی Kerastase Nutritive Bain Oleo-Relax بهترین راه حل برای موهای خشک ، مبهم و نامناسب است. این کار کنترل شدید برای مدیریت و محافظت از موهای خشک و عصیان را فراهم می کند. باعث می شود موهای شما نرم ، ابریشمی و با ماندگاری طولانی به نظر برسد.

 

8. شامپو روغن پاک کننده فوق العاده Kerastase Elixir Ultime:

شامپو روغن پاکسازی کننده روغن کرستاز الیکسیر Ultime Sublime
شامپو روغن پاک کننده فوق العاده Kerastase Elixir Ultime موها را به آرامی پاک می کند. این حاوی روغنهای مغذی برای ایجاد موهای شما درخشان ، براق ، نرم و لوکس است. این امر می تواند روزانه برای بهترین نتیجه دنبال شود و برای انواع مو مناسب است.

 

[بخوانید: شامپو های طبیعی]

9. شامپو مرطوب کننده ضد شوره و ضد شوره کننده مرطوب کننده خاص Kerastase Specifique Bain:

شامپو مرطوب کننده ضد شوره و ضد شوره Kerastase
این شامپو حاصل از کرستاز برای کاهش شوره سر مفید است. این بهترین شامپو برای پوست سر خشک است ، زیرا حاوی میکرو دانه هایی است که به سرعت پوست سر و مو را تمیز می کنند. این نتایج از اولین کاربرد خود نشان داده است و از بروز دوباره شوره تا 6 هفته جلوگیری می کند. این شامپو ضد شوره سر بعد از هر 15 روز نیاز به استفاده مجدد دارد. این به طور موثری باعث رفع شوره سر می شود بدون اینکه موهای اضافی خشک و شکننده شود.

 

10. شامپو اسیر کرستاز کروما:

شامپو اسیر کراستاز Chroma اسیر پینیت
شامپو captastase Chroma Captive بدون عارضه سولفات است و از موهای رنگ شده محافظت می کند. این بافت بسیار غنی دارد و به خوبی برای تمیز کردن موها چسبیده است. این می افزاید: درخشش ، درخشش ، درخشش و

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۲:۰۹ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

16 بهترین شامپو ضد ریزش مو در هند

وقتی دوش می گیرم ، تکه هایی از رشته های مو فقط روی زمین انباشته می شوند. بین انگشتان من

آیا هرکدام از اینها زنگ می زند؟ سپس ، شما در صفحه صحیح قرار دارید. اگر در حال تجربه فرورفتگی مو هستید ، باید فوراً تغییراتی در روند مراقبت از مو خود ایجاد کنید. و یکی از آنها شامپو است. ما لیستی از 15 بهترین شامپو ضد مو را که در حال حاضر در بازار موجود است گردآوری کرده ایم. آنها را بررسی کنید!

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی قیمت شامپو دفاع مو TRESemme Fall Fall Price
بررسی قیمت شامپو ضد پاییز ضد مو Pantene
قیمت کاش کینگ را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو ضد پاییز ضد هیمالیا
قیمت بررسی شامپو نجات مو کبوتر
قیمت بررسی شامپو پروتئین رشد Biotique Bio Kelp
قیمت بررسی شامپو ضد ریزش 3X ضد ریزش پاریس L’Oreal Paris
WOW کنترل پوست از دست دادن پوست ، کنترل چک شم ، قیمت را بررسی می کند
قیمت بررسی شامپو مو پیاز گلوبال قرمز
بررسی قیمت شامپو Khadi Mauri Amla و Bingingraj

16 شامپو پاییز ضد مو برای خرید در سال 2019
1. شامپو دفاع مو TRESemme Fall Fall

شامپو دفاع مو TRESemme Fall Fall - شامپو های ضد ریزش مو برای مو

شامپو دفاع مو Tresemme Fall Fall به تقویت قدرت ریشه ها کمک می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند. این گیاهان با مواد پیشرفته و پیشرفته غنی شده و یک فرمول علمی تشکیل شده برای داشتن موهای طولانی تر ، قوی تر و قابل کنترل با هر شستشو می باشد. مناطق آسیب دیده را هدف قرار داده و مقاومت آن را افزایش می دهد تا موهای شما ابریشمی ، براق و سالم به نظر برسد. این شامپو یک نسخه بسیار بهتر از موهای شما را در بین دو شستشو تضمین می کند.

طرفداران

از شکستگی جلوگیری می کند
عطر خوب
برآمدگی را از بین می برد
منفی

یک راه حل دائمی برای ریزش مو نیست.

 

2. کش کینگ

Kesh KingPinit
برای موهایی که به مواد شیمیایی واکنش نشان می دهند و تمیز به خشکی و خارش بیش از حد می شوند ، شامپو ضد موی کش کینگ کینگ یک نعمت کامل است. غنی شده با 21 گیاه طبیعی از جمله آلوئه ورا ، بهرنجراژ ، متی و ... ، این شامپو ریزش مو را متوقف کرده و باعث می شود موهای شما ابریشمی ، براق و صاف به نظر برسد. بافت شامپو سبک است. وجود گیاهان دارویی در شامپو رایحه ای قوی اما دلپذیر به آن می بخشد.

طرفداران


مقرون به صرفه
سبک
مواد آیورودا
عطر دلپذیر
آرام و آرام بخش
مو را ابریشمی و یکدست می کند
منفی

عطر محکم


3. شامپو پاییز ضد موی هیمالیا

شامپو پاییز ضد موی هیمالایا - شامپو های ضد ریزش مو برای مو
شامپو ضد ریزش موی هیمالیا یک فرمول 2 در 1 است که ریزش مو را کاهش می دهد و به طور همزمان ساقه مو را تغذیه می کند. این حالت باعث بهبود و بهبود بافت موهای شما می شود در حالی که شکستگی ها و انتهای شکاف را کاهش می دهد. این خشکی را مهار می کند و کوتیکول های مو را قوی و سالم نگه می دارد. این فرمول با گیاهانی مانند Butea frondosa و bingingraj پر شده است که باعث تحریک فولیکول های مو برای رشد سالم مو می شود. این ریشه مو را به طور موثری برای موهای ضخیم تر و قوی تر تقویت می کند.

طرفداران

عطر خوب
سفر مناسب
از ریزش مو جلوگیری می کند
پوست سر را به خوبی پاک می کند
منفی

در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند


4. شامپو نجات مو موی کبوتر

شامپو نجات دهنده موهای کبوتر کبوتر - شامپو های ضد ریزش مو برای مو
اگر موهای شما مستعد آسیب و شکستگی است ، این شامپو برای شما محصولی مناسب است زیرا خشکی را مهار می کند و از ریزش مو همزمان جلوگیری می کند. ادعا می شود ریزش مو تا 98٪ کاهش می یابد. این شامپو مخصوصاً برای کنترل بهتر ریزش مو تدوین شده است. همچنین ادعا می کند رشته های شکننده را از ریشه تا نوک تقویت و تغذیه می کند. این شامپو روزانه با مواد مغذی nutilock غنی شده و کوتیکول ها را محکم می کند و رشته های بدن را تقویت می کند تا به حداقل رساندن ریزش مو به دلیل شکستگی کمک کند. همچنین باعث می شود بدن به موهای ریز و لگد شود.

طرفداران

چرم نرم
می درخشد
انتهای خشک را صاف می کند
ریشه ها را تقویت می کند
منفی

در هر بار استفاده به محصول زیادی احتیاج دارد.


5. شامپو پروتئین رشد بیوتیک Bio Kelp

شامپو پروتئین رشد بیوتیک Bio Kelp - شامپو های ضد ریزش مو
اگر به دنبال شامپویی طبیعی هستید که می تواند از ریزش مو جلوگیری کند ، بیوتیک شرط بندی خوبی خواهد بود. این شامپوی گیاهی ، ترکیبی خالص از کلم ، پروتئین طبیعی ، روغن نعناع ، عصاره برگ نعناع ، بهرنجراژ ، daruhaldi و ritha است. ماده اصلی آن ، جلبک دریایی ، سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است که روند رشد مو را محکم می کند. این گیاهان قدرتمند موهای شما را به آرامی تمیز می کنند و پوست سر را برای رشد موهای تازه تقویت می کنند. این شامپو تغذیه کننده با خشکی مقابله می کند و درخشش درخشانی به موهای شما می بخشد.

طرفداران

مناسب برای تمام انواع مو
رشد مو را تقویت می کند
دارای SLS نیست
عاری از ظلم و ستم
منفی

زیاد نمی کند.


6. شامپو ضد ریزش موی مو 3X پاییز تعمیر پاریس L’Oreal

این شامپو درمانی سه گانه سقوط مو ریشه ها را تقویت می کند ، مو را تقویت می کند و ساختار آن را بازسازی می کند. با جوهر آرژنین تشکیل شده است که فولیکول ها را تغذیه می کند و میکرو گردش خون را در پوست سر تقویت می کند. ریزش مو تا 90٪ کاهش می یابد ، رشد مو را تحریک می کند و ضخامت طبیعی مو را بازیابی می کند. این شامپو از فرمول مقاومت در برابر سقوط برخوردار است که باعث تقویت هسته داخلی هر رشته برای جلوگیری از ریزش مو می شود. پروتئین های موجود در این شامپو فیبر مو را در عمق برای موهای ضخیم تر و قوی تر بازسازی می کنند.

طرفداران

تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
موهای شما را بسیار نرمتر و ابریشمی تر می کند
رشته های خشک را صاف می کند
موهای ناخوشایند را کج می کند
منفی

بعد از یک یا دو روز موهای شما را پایین می آورد.


[همچنین سعی کنید - L’Oreal X Tenso Care Pro Shampoo Keratin]

7. شامپو درمانی کنترل مو از دست دادن پوست پوست WOW

WOW شامپو درمانی کنترل موهای خود را از دست دادن پوست - شامپو ضد پاییز ضد مو
این شامپو با داروهای طبیعی ریزش مو تدوین شده است. این ماده حاوی مواد با کیفیت عالی مانند D پانتنول ، روغن رزماری ، آملا ، چشماکای ، لیمو ، حنا و عصاره برینگراژ است که پوست سر و مو شما را تغذیه می کند. بهترین بخش در مورد این شامپو این است که ریشه های ریزش مو را هدف قرار داده و پوست سر و فولیکول ها را با مواد مغذی غنی برای رشد سالم مو تزریق می کند. این فرمول پیشرفته منافذ شده و ناخالصی ها را هنگام تحریک گردش از بین می برد. این ماده حاوی روغنهای سرشار از پروتئین مانند روغن زیتون و روغن آرگان برای تقویت موهای سالم و قابل کنترل است.

طرفداران

جلوی خارش و پوسته پوسته شدن پوست سر را می گیرد
حجم آن را به موهای نازک اضافه می کند
موهای شما را آبرسانی می کند
عاری از مواد شیمیایی خشن
منفی

عطر فراگیر


[بخوانید - بهترین فروش محصولات Wow که باید امتحان کنید]

8- شامپو موی پیاز گلوبال قرمز خدی

شامپو موی پیاز گلوبال قرمز Khadi - شامپو های ضد ریزش مو برای مو
شامپوی پیاز گلوبال خادی Khadi با استفاده از دستور العمل های سنتی رشد مو ایجاد می شود. ماده اصلی ، پیاز ، یک منبع غنی از کوئرستین ، یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که از ریزش موهای شما محافظت می کند ، و گوگرد ، ماده معدنی است که باعث تقویت رشد مو می شود. همچنین حاوی خاصیت ضد عفونی کننده ، ضد باکتریایی و قارچی است که باعث تحریک جریان خون می شود. این شامپو حاوی مواد دیگری همچون برگ کاری ، ریشه آلکانت هندی ، کافئین ، ژل آلوئه ورا ، روغن آرگان ، روغن کرچک ، روغن بادام ، برهمی ، ویتامین E و آملا است که از ریزش مو و ریزش مو جلوگیری می کند. همچنین به طاسی و خاکستری زودرس کمک می کند.

طرفداران

پوست سر خارش را تسکین می دهد
موهای ضخیم تر و طولانی تر بعد از چند هفته
پوست سر شما را سالم نگه می دارد
مناسب برای تمام انواع مو
 منفی

در دسترس بودن آفلاین یک مسئله است.


9 شامپو Khadi Mauri Amla و Bingingraj

شامپو Khadi Mauri Amla و Bingingraj - شامپو های ضد پاییز ضد مو Pinit
اگر به دنبال یک ماده پاک کننده طبیعی ملایم هستید ، شامپو Khadi Mauri Amla و Bingingraj یک محصول عالی است. این ترکیب آملا و بهنجراژ است که با جلوگیری از عفونت های پوست سر ، رشد مو را تقویت می کند. همچنین موهای شما را تمیز کرده و شرایط آن را نرم و ابریشمی و تند و تیز می کند. با انتقال یک درخشش درخشان به آن ، موهای شما را تغذیه سالم می کند. این شامپو ترمیم کننده سطح pH را متعادل می کند و از ایجاد پوست سر خشک و پوسته پوسته جلوگیری می کند. این شوره سر را مهار کرده و پوست سر را برای رشد تازه مو تحریک می کند. این شامپو ادعا می کند موهای شما را ضخیم می کند ، قدرت و نشاط را در ریشه ها حفظ می کند و باعث بهبود بافت مو می شود.

طرفداران

از خشکی جلوگیری می کند
دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی است
انتهای تقسیم را کاهش می دهد
درخشش درخشان می افزاید
منفی

برای انواع مو مناسب نیست


[همچنین بخوانید - پاک کننده موی Patanjali Kesh Kanti Reetha]

10. پاک کننده مو Indulekha Bringha

پاک کننده مو Indulekha Bringha - شامپو های ضد ریزش مو برای مو
پاک کننده مو Indulekha Bringha یک شامپوی دارویی آیورودا است که صرفاً از مواد طبیعی مانند neem ، tulsi ، amla ، رزماری ، shikakai و madayantika ساخته شده است. این مواد باعث بهبودی طبیعی موهای شما شده و رشد موهای جدید ایجاد می کنند. شامپو باعث تقویت فولیکول های مو شده و از ساییدگی زودرس جلوگیری می کند. این کار گردش خون در پوست سر را بهبود می بخشد ، رشد مو را تقویت می کند و از نازک شدن مو جلوگیری می کند. همچنین پوست سر شما را مرطوب می کند و ریزش مو را تا حد زیادی کاهش می دهد.

طرفداران

از شکستگی جلوگیری می کند
برای انواع مو موثر است
سلامت کلی مو را بهبود می بخشد
منفی

بوی بیش از حد دارویی


11. شامپوی پیاز Mamaearth برای کنترل ریزش مو

شامپوی پیاز Mamaearth for Control FallPinit
شامپوی پیاز Mamaearth برای کنترل ریزش مو از مزایای روغن پیاز موجود در ترکیب برای تحریک پوست سر ، تقویت گردش خون و تقویت رشد مجدد مو استفاده می کند. روغن پیاز سرشار از پتاسیم ، گوگرد و آنتی اکسیدان هایی است که به تغذیه مو معروف هستند. این فرمول همچنین با کراتین گیاه غنی شده است ، که موهایی قوی تر و بدون سر و صدا به شما می دهد. همچنین موهای شما را در برابر خشکی و آسیب محافظت می کند و باعث صاف و نرم می شود. سورفاکتانت های موجود در این شامپو موها و پوست سر شما را به آرامی پاک می کنند ، بدون اینکه آن را از رطوبت اساسی سلب کنند. استفاده از آن بر روی موهای رنگی و شیمیایی بدون خطر است.

طرفداران

مناسب برای تمام انواع مو
فرمول طبیعی
عاری از سموم مضر

مرجع:sanykala


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۱:۰۷ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

10 بهترین شامپو Shikakai موجود در هند

اگر با یک مادر یا مادربزرگ هندی بزرگ شده اید ، احتمال می رود که با اعلامیه هایی که چگونه آنها هرگز از این شامپو های امروزی مزخرف استفاده نمی کردند ، موهای بلند و خوش سلیقه خود را بکشند ، مرتفع می شوید. درعوض ، آنها برای تمیز کردن موهای خود به چشم اندازهای طبیعی متکی بودند. و چقدر حق داشتند در انجام این کار! از این گذشته ، نگاهکای با آنتی اکسیدان ها و ویتامین های A ، C ، K و D که موهای شما را تغذیه می کنند ، به لبه پریده می شود ، ریزش می کند و ریزش مو را کاهش می دهد. علاوه بر این ، آنها براق را به مانی شما اضافه می کنند و موهای خاکستری و شپش را در حالت خلیج نگه می دارند. در حالی که استفاده از shikakai واقعی برای شستن موهای شما ممکن است در این روز و سن بی ضرر باشد ، اما همیشه می توانید شامپوهای shikakai بخرید! بنابراین ، در اینجا من لیستی از 10 شامپو برتر shakakai موجود در هند را هم اکنون گردآوری کرده ام.

محصولات چک قیمت
شامپو گیاهی Lotus Herbals Kera Veda Shikakai-Amla را بررسی کنید
قیمت بررسی موهای پاک کننده موی طبیعی Shikakai قیمت
قیمت بررسی قیمت شامپو عیور گیاهی آملا و شیکاکای با شامپو Reetha
قیمت بررسی شامپو Vaadi Herbals Amla-Shikakai
قیمت مورد نیاز پاک کننده مو Bharingraj و Shikakai پاک کننده مو
قیمت بررسی شامپو خدی موری گیاهی Sat Shikakai
قیمت بررسی موهای شستشوی مو Devicaas Khadi Shikakai Kesh Ratna
قیمت بررسی شامپو کنترل سقوط مو Auravedic
بررسی قیمت پاک کننده مو Patanjali Kesh Kanti Shikakai
بررسی قیمت شامپو کارتیکا شیکاکی و هیبیسکوس
10 شامپو برتر shikakai در هند

1. شامپو گیاهی Lotus Herbals Kera Veda Amlapura Shikakai-Amla

شامپو Shikakai - Lotus Herbals Kera Veda Amlapura Shikakai-Amla شامپو گیاهیپینیت
Lotus Herbals به دلیل استفاده از فرمولاسیون آیورود در همه محصولات مراقبت از مو شناخته شده است. بنابراین جای تعجب نیست که آنها با شامپوی گیاهی Amlapura که حاوی چشماکای ، آملا ، reetha و رفتار است مواجه شدند. در رفع آلاینده ها و ناخالصی ها از پوست سر بسیار عالی عمل می کند و تعادل pH طبیعی موهای شما را حفظ می کند. علاوه بر این ، با تری فالا تزریق می شود ، که موهای شما را تقویت می کند و ریزش مو را کاهش می دهد. این محصول به راحتی یکی از بهترین شامپوهای shikakai در آنجا است.


طرفداران

موها را به خوبی پاک می کند
رایحه گیاهی ملایم
کاهش ریزش مو
روی موهای طبیعی و روغنی خوب کار می کند
موها را خشک نمی کند
منفی

درخشش به موهای شما نمی بخشد


بازگشت به TOC


2. پاک کننده موی خدی طبیعی شیکاکی

شامپو های Shikakai - پاک کننده موی موهای طبیعی ShikakaiPinit

پاک کننده مو Shikakai Khadi Natural (کلمه "شامپو" برای آنها خیلی اصلی نبود؟) شامل نه تنها شکاکای بلکه amla ، tulsi ، mendndi ، لیمو ، trifala و سایر گیاهان نادر است. ادعا می شود پاک کننده خفیفی است که از همه نوع موهای آسیب دیده تغذیه و شرایط را تغذیه می کند. این بهترین شامپو shikakai در هند است برای کسانی از شما که می خواهید برای خرید محصولات طبیعی تهیه کنید.

طرفداران


فرمول ملایم
بوی دلپذیر
احساس مو را نرم می کند
ارزان
منفی

هیچ یک


بازگشت به TOC

[بخوانید: چگونه می توان از Shikakai برای رشد مو استفاده کرد]

3. آیور گیاهی آملا و شیکاکی با شامپو Reetha

Shikakai Shampoos - Ayur Herb Amla & Shikakai With Reetha ShampooPinit
اکنون این یکی از شامپوهای نگاهاکی است که برای هر کسی که موهایشان خیلی چرب باشد و خیلی خشک نیست بسیار عالی است. شامپو Ayur Herbal Amla & Shikakai With Reetha مخصوصاً برای موهای طبیعی فرموله شده است و قول می دهد یک فرمول غنی از چربی باشد که نه تنها موهای شما را تمیز می کند بلکه شرایط را نیز بهبود می بخشد. این کار را با نگه داشتن روغنهای طبیعی روی پوست سر انجام می دهد. همچنین ادعا می کند ریزش مو ، شوره سر و موهای خاکستری را کاهش می دهد.

طرفداران

موهای شما را نرم و صاف می کند
بوی ملایم گل
ارزان
منفی

قوام نازک ، آب و هوایی
برای هر شستشو باید از محصول زیادی استفاده کنید


بازگشت به TOC

4. شامپو Vaadi Herbals Amla-Shikakai

Shikakai Shampoos - Vaadi Herbals Amla-Shikakai ShampooPinit
شامپو Vaadi Herbals Amla-Shikakai برای هر کسی که می خواهد با مشکلات ریزش مو مقابله کند بسیار عالی است. این نوید می دهد که ریزش مو را کنترل کرده و با نگه داشتن پوست سر از عفونت و تحریک فولیکول های مو ، رشد مو را تقویت می کند. همچنین موهای شما را از گرد و غبار و آلاینده ها تمیز می کند و باعث می شود تا آن براق ، تند و پر از زندگی به نظر برسد.

طرفداران

بدون SLS
موهای شما را ضخیم و براق می کند
باقی مانده را پشت سر نمی گذارد
عالی روی موهای خشک کار می کند
با خیال راحت می توانید از موهای رنگی / برجسته استفاده کنید
ارزان
منفی

باعث کاهش خارش نمی شود

5. پاک کننده موهای اساسی بهنجراژ و شیکاکاای

شامپو های Shikakai - Essentials Forest Briningraj And Shikakai پاک کننده مو Pinit
چه کسی دوست ندارد خود را از محصولات لوکس ایجاد شده توسط Forest Essentials دلسرد کند؟ مطمئنا انجام می دهم! محصولات آنها برای پاک کننده مو Bhringraj And Shikakai قرار است محصولی ایده آل برای کنترل ریزش و شکستن موها و تقویت موهای زائد باشد. محتوای برگرنج آن به طور فعال برای کاهش ریزش مو و تزریق آن از شورابای چشم و کنترل مشروبات الکلی و تحریک رشد جدید مو کار می کند.

طرفداران

مو را نرم ، صاف و براق می کند
موها را بدون خشک کردن موها را تمیز می کند
حاوی سولفات ها ، پارابن ها و سیلیکون ها نیست
ریزش مو را کاهش می دهد
منفی

خوب نمی کند
گران


بازگشت به TOC

6. شامپو خدی موری گیاهی Sat Shikakai

شامپو های شیکاکی - شامپو خدی موری گیاهی Sat ShikakaiPinit
شامپو Khadi Mauri Herb Sat Shikakai یک شامپوی طبیعی قابل اعتماد است ، زیرا از Gramodyog تهیه شده است و یک محصول معتبر Khadi است. این شامپو آیورودیس حاوی عصاره های طبیعی شکاکای ، برینگراژ و گیاه مرموی باغ است که باعث می شود آن را برای انواع مو مناسب کند. این وعده جلوگیری از ریزش مو و کنترل شوره سر ، افزودن درخشش و موهای نرم و ابریشمی را می بخشد.

طرفداران

موها و پوست سر را به آرامی تمیز می کند
ریزش مو را کاهش می دهد
بوی ملایم
منفی

موهای شما را خشک می کند


بازگشت به TOC

7. Devicaas Khadi Shikakai Kesh Ratna شستشوی مو

شامپو های شیکاکی - Devicaas Khadi Shikakai Kesh Ratna HairPinit
اکنون شامپوی آیرودیتیک دیگری وجود دارد که کاملاً باید آن را امتحان کنید. این شامپوی 100٪ گیاهی و عاری از مواد شیمیایی همچنین به عنوان نرم کننده برای مرطوب کردن و تغذیه موهای شما از درون عمل می کند. اما مهمتر از همه این که با شوره سر مبارزه می کند و ریزش مو را کاهش می دهد تا موهای شما قوی تر و نرم تر شود. در کنار چشمکای ، حاوی روغنهای آملا ، reetha ، گل رز ، سوارلیک کاشار ، کرری ، بهرنجراژ ، متی ، آلوئه ورا و روغن نارگیل نیز هست.

طرفداران

ریزش مو را کاهش می دهد
شوره را کنترل می کند
بدون سولفات و بدون پارابن
منفی

مدت زیادی طول می کشد تا نتایج را نشان دهد


بازگشت به TOC

8. شامپو کنترل سقوط مو Auravedic

شامپو های Shikakai - شامپو کنترل پاییز مو Auravedic ShampooPinit
شامپو کنترل ریزش مو Auravedic قول می دهد اولین قدم برای ترمیم موهای خشک و آسیب دیده و ایجاد احساس و ظاهری سالم تر باشد. حاوی برهمی است که موها را ضخیم می کند ، برینگراژ که باعث تحریک رشد مو می شود و شیکاکی و آملا که موهای ضخیم و براق به شما می دهد. به طور کلی ، این شامپو مقاومت و کشش موهای شما را افزایش می دهد تا از شکستگی جلوگیری شود.

طرفداران

مو را نرم و براق می کند
عاری از ظلم و ستم
بدون سولفات و بدون پارابن
برای شستن موهای روغنی مناسب است
منفی

خوب نمی کند
می تواند موهای شما را خشک کند


بازگشت به TOC

9. پاک کننده مو Patanjali Kesh Kanti Shikakai

شامپو های شیکاکی - پاک کننده مو پاتانعلی کش کانت شیکیاکایPinit
پاک کننده مو Patanjali Kesi Kanti Shikakai یک شامپو آیورود است که حاوی عصاره های شکاکای ، برینگراژ ، هیبیسکوس ، نیشکر و گردو است. این 3 قول ساده را ایجاد می کند - برای کاهش خشکی و زبری ، جلوگیری از ریزش مو و ایجاد موهای شما درخشان تر. شما می توانید مروری کامل در مورد پاک کننده مو Patanjali Kesh Kanti Shikakai را در اینجا ببینید.

طرفداران

موها و پوست سر را به طور مناسب پاک می کند
خیلی خوب
مقدار کمی برای هر بار استفاده لازم است تا بطری طولانی بماند
ارزان
منفی

دارای سیلیکون و سولفات است
می تواند موهای شما را خشک کند


[بخوانید - محصولات زیبایی و مراقبت های شخصی Patanjali]

بازگشت به TOC

10. شامپو Karthika Shikakai و Hibiscus

شامپو های Shikakai - Karthika Shikakai و Hibiscus ShampooPinit
اگر به دنبال موهای بلند و ضخیم و طبیعی هستید ، باید شامپو Karthika Shikakai و Hibiscus را بررسی کنید. این گیاه حاوی عصاره گیاه شکاکای ، هیبیسکوس ، شنبلیله و آملا است که نه تنها موهای شما را تمیز می کند بلکه با تهویه عمیق آن آسیب سطح سطح را نیز ترمیم می کند. روی هم رفته ، با کمک مواد طبیعی آن ، محافظت کامل در برابر ریزش مو را ارائه می دهد.

طرفداران

ریزش مو را کاهش می دهد
موهای شما را خشک نمی کند
رایحه ملایم
ارزان
منفی

در خارج از هند جنوبی به راحتی قابل دسترسی نیست مگر اینکه آن را آنلاین بخرید


بازگشت به TOC

و این همه افراد است! این رده بندی شده ما از 10 شامپوی برتر نگاهی که در حال حاضر در هند موجود است! بنابراین ، در زیر نظر دهید تا به ما اطلاع دهید کدام یک را برای خود انتخاب می کنید!

پاسخ های کارشناسان برای سوالات خوانندگان
آیا سایکاکای برای موهای خشک مناسب است؟

بله ، چشمکای برای موهای خشک مناسب است زیرا یک پاک کننده طبیعی ملایم است که روغنهای طبیعی را از موهای شما دور نمی کند.

آیا استفاده از شایاکای هر روز برای شستشوی مو مناسب است؟

بهتر است موهای خود را هر روز با شیکاکی شسته نکنید زیرا می تواند باعث کمبود آب و صدمه زدن به موهای شما شود.

مرجع:sanykala


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۱۹:۲۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

5 بهترین پاک کننده صورت طبیعی و ارگانیک صورت 2019

بگذارید درباره پاک کننده ها و شستشو های ارگانیک صحبت کنیم. پیدا کردن یک پاک کننده طبیعی و با کیفیت مناسب برای پوست سالم ضروری است. شما حداقل روزی یک بار صورت خود را بشویید و امیدوارم حتی دو بار (صبح و شب). شستشوی صورت باید پوست را پاک کند ، مجدداً هیدراته کند ، خاک ، روغن و ناخالصی ها را از بین ببرد و خیلی خشن و خشک نشود.

مشکلی که در اکثر پاک کننده های صورت وجود دارد این است که آنها حاوی تعدادی ماده شیمیایی و مصنوعی هستند که خیلی خشک می شوند ، روی پوست شما خشن هستند و حتی می توانند باعث شکستن شما شوند و بثورات ناخوشایند و ناخوشایندی به شما نشان دهند. بنابراین ، مهم است که شستشوی مواد شیمیایی را تمیز کرده و گزینه سالم ، طبیعی و ارگانیک را انتخاب کنید.

5 بهترین فروش پاک کننده های طبیعی و ارگانیک صورت:
این یک لیست به روز رسانی در زمان واقعی از 5 پرفروش ترین پاک کننده های صورت طبیعی و ارگانیک در Amazon.com است.

BESTSELLER NO. پاک کننده صورت 1 ویتامین C - ضد پیری ، Breakout & Blemish ، ...
2993 بررسی
پاک کننده صورت ویتامین C - ضد پیری ، شکستگی و لکه دار شدن ، ...
مزایای آنتی اکسیدان EXTREME - با آنتی اکسیدان های قوی مانند ویتامین C و آلی طبیعی ...
DEFENSE BLEMISH - پاک کننده ویتامین C ما یک شستشوی ملایم صورت است که به پاکسازی و رفع آن کمک می کند ...
کامپوزیت متعادل - نفوذ عمیق برای مرطوب نگه داشتن پوست این پاک کننده روغن با استفاده از ...
19.97 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. 2BEST ویتامین C پاک کننده روزانه صورت - ترمیم کننده ...
1035 بررسی
بهترین و پاک کننده روزانه ویتامین C - ترمیم کننده ...
DEEP CLEAN ، محافظت و پوست تازه کردن - ترکیبی پیشرفته از 15٪ ویتامین C و آنتی اکسیدانهای قوی ...
REJUVENATING FORMULA ANTI AGING - بدون سولفات ، بدون پارابن و بدون الکل. MSM ارگانیک و ...
تفاوت در پوست تحت درمان با TruSkin Vitamin C پاک کننده چشمگیر است. گزارش مشتریان ...
29.99 $ - 14.00 $ 15.99 $
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. 3Face Wash - پاک کننده صورت با مواد آلی و طبیعی ساخته شده ...
بررسی های 2019
شستشوی صورت - پاک کننده صورت ساخته شده با مواد آلی و طبیعی ...
به ویژه برای کسانی که پوست بسیار حساس دارند: بزرگ از هر نوع مواد شیمیایی مضر نیستند (بدون ...
محصولات ما متمرکز و مؤثر هستند: به آرامی و کاملاً پوست خود را بدون ...
ساخته شده با مواد مغذی ارگانیک و طبیعی تصفیه شده: رضایت 100٪ تضمین شده. محصولات ما...
22.99 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. ژل پاک کننده صورت 4 ویتامین C (8 اونس) برای ضد پیری و ...
76 بررسی
ژل تمیزکننده ویتامین C (8 اونس) ژل ضد پیری و ...
ارگانیک و طبیعی: شیشه ویتامین C پیشرفته مخلوطی منحصر به فرد آنتی اکسیدان ویتامین C است ، ...
مزایای پوستی: روشن تر کردن شستشوی ژل صورت به پاکسازی و رفع منافذ پوست کمک می کند تا ...
تمیز کننده ضد اضطراب: به تقویت کلاژن ، جلوگیری از شکاف و قرمزی کمک کنید. بهترین برای روز و ...
$ 24.95 - $ 11.00 13.95 $
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. اسکراب صورت 5 و میکرودرم ابریژن و لایه بردار صورت - طبیعی ...
1791 بررسی
اسکراب صورت و میکسررماب صورت و میکسر کننده صورت - طبیعی ...
بهترین SCRUB برای چهره های پوستی DULL ، خشک ، حساس است. پوست زیبا ، جوان تر یا جوان خود بگیرید ...
پوست خود را با نوک انگشتان خرچنگ آسیب نبینید - اکثر اکسید کننده ها پوست شما را پاره می کنند و به پوست آسیب می رسانند. ...
می گویند خداحافظی از پوست DULL ، خشکی - پوست طبیعی بدن و پوست بدن باعث از بین رفتن روزمره می شود تا شما ...
16.87 دلار
خرید در سایت آمازون
پرش از اطلاعات ، پرش به انتخاب ما از 5 بهترین مواد پاک کننده صورت طبیعی و آلی.

مواد سمی در پاک کننده های صورت
سدیم لوریل سولفات در اکثر مواد پاک کننده صورت و حتی برخی از شستشوها یافت می شود که ادعا می کنند طبیعی و فاقد مواد شیمیایی هستند. SLS می تواند باعث تحریکات عمده پوستی ، زخم کنکر ، آسیب دیدگی چشم ها شود و می تواند باعث ایجاد آکنه بد اطراف دهان و چانه شود.

اگر احساس می کنید در یک قرمزی قرمز و / یا برآمدگی ، و بثوراتی دردناک در اطراف دهان ، چانه و چشم ها وجود دارد ، ممکن است به SLS حساسیت داشته باشید. به طور معمول این بثورات برای درمان بدون درمان مناسب با داروهای متخصص پوست بسیار چالش برانگیز است. وب سایت EWG Skin Deep SLS را به عنوان "انتظار می رود سمی یا مضر باشد" در سمیت سیستم ارگانها طبقه بندی می کند. SLS یک سورفاکتانت شیمیایی است که محصولات صابونی مانند شستشوی صورت ، کف را ایجاد می کند.

SLS همچنین می تواند در لیست مواد تشکیل دهنده پاک کننده صورت به عنوان سدیم کوکو سولفات پنهان شود ، که با وجود این واقعیت که از نارگیل حاصل می شود و در آزمایشگاه ساخته نمی شود ، به همان اندازه مضر است. SLS صورت شما را از روغنهای طبیعی خود نواری می کند ، که می تواند باعث شود چهره شما حتی برای مقابله با این مسئله روغن بیشتری تولید کند. بنابراین ، پوست شما خشک ، تحریک شده و احتمالاً آکنه شما بسیار بدتر خواهد شد.

رایحه یکی دیگر از ترکیباتی است که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد - نه تنها در شستشوی صورت بلکه در هر نوع مراقبت شخصی یا آرایشی. رایحه جایی است که بسیاری از شرکت ها دوست دارند پشته مواد شیمیایی و مواد مصنوعی را پنهان کنند. شرکتها ملزم نیستند آنچه را که در اصطلاح عطر درج شده است ، فاش کنند.

علاوه بر این ، بیشتر عطرها با فتالاتها تثبیت می شوند ، مواد شیمیایی هستند که هنگام آزمایش بر روی حیوانات با مسائل تولید مثل و نقص هنگام تولد مرتبط هستند. از هر چیزی که عطر به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده ذکر شده باشد باید اجتناب شود و باید به دنبال گزینه ای باشید که علامت آن را لیست نکند.

پاک کننده صورت Desert Essence دارای پوست ارگانیک ، فوق العاده مرطوب کننده و ملایم بر روی پوست حساس USDA است. این شستشوی صورت به دلیل توانایی های آبرسان آب سیب ، خیار ، بابونه و آلوئه ، پوست شما را محکم یا خشک نمی کند. خیار همچنین پوست شما را روشن و درخشان می کند!

این شستشوی صورت عاری از ترکیبات مشتق از حیوانات ، آزمایش حیوانات ، بی رحمی حیوانات ، پارابن ها ، عطرها و رنگهای مصنوعی ، ترکیبات بنزینی مانند روغن معدنی ، بنزین و یا پارافین ، SLS ، PEGS ، PPG ، MERA ، DEA ، TEA ، گلیکول ها می باشد. فتالات و گلوتن. وقتی لیست مواد تشکیل دهنده را می خوانید ، تنها کالایی که می بینید ، مواد سالم ، طبیعی ، واقعی است. اگر برای داشتن پوست حساس و یا بدون آکنه به یک پاک کننده ساده و ملایم نیاز دارید ، این شستشوی صورت گزینه مناسبی است.

2. فقط کالا Vegan Face Washs
فقط محصولات Vegan Face Washs

این شستشوی صورت برای افرادی که پوست طبیعی و حساسی دارند ، بسیار مناسب است. شستشوی صورت همه دستباف و قیمت مناسبی است که می توانید زمانی که یک محصول وگان ، دست ساز و سالم است ، پیدا کنید. این ترکیب با صابون چدنی آلی خالص و خاک رس کائولین تهیه شده است که برای ترسیم سریع ناخالصی ها فوق العاده است. آنها همچنین روغن ضروری Palmarosa را برای خاصیت ضد عفونی کننده و ضد باکتری ها قرار داده اند که به آرامترین روش ممکن به آبرسانی پوست فوق العاده حساس کمک می کند.

از آنجا که این شستشوی صورت همیشه دست ساز است ، می توانید حتی شستشوی خود را نیز سفارشی کنید! شما می توانید روغن ضروری Palmarosa را حذف کرده و یا دانه های جوجوب لایه برداری را اضافه کرده و از بین ببرید.

سفارشی کردن شستشوی صورت خود به طور خاص با نیازهای شما سرگرم کننده نیست ، بلکه می توانید اطمینان حاصل کنید که در حال بدست آوردن یک محصول سالم و طبیعی هستید که دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید و به پوست خود نیاز دارید. این شستشو همچنین EWG تأیید شده است ، بنابراین می توانید 100٪ با اطمینان از خرید پاک کننده صورت ایمن احساس اطمینان کنید.

3. پاک کننده صورت ملایم سبز باشید
پاک کننده پوست صورت ملایم باشید

این یک پاک کننده عالی برای همه نوع صورت است. این یک فرمول ملایم است که هنوز هم زباله ها و آرایش را از صورت و منافذ شما خارج می کند. روغن نارگیل ، روغن زیتون و روغن جوجوبا خاصیت تغذیه کننده و مرطوب کننده سبک و بدون وزن دادن به پوست دارند. دارای یک قوام ژل مانند ، هیچ عطر اضافه شده و مواد شیمیایی خشن و پاک کننده های مصنوعی نیست.

بعضی اوقات پوست حتی اگر از اسانسهای طبیعی و خالص باشد ، هنوز هم می تواند به رایحه حساس باشد. اگر فهمیدید که یکی از این افراد هستید ، این پاک کننده های صورت Be Green می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. فرمول های بدون عطر همیشه تمیز و ملایم تر روی پوست هستند. بنابراین اگر عطرها از هر نوع نگرانی برای شما هستند ، این محصول شگفت انگیز را بررسی کنید.

4- پوست حساس به گلاب 100٪ خالص: که باعث پاک کننده فوم می شود
پوست حساس به گلاب 100٪ خالص: که باعث تمیز کردن کف می شود

در این شستشوی صورت هیچ چیز عجیب ، خشن یا غیر طبیعی وجود ندارد! این شستشوی صورت برای افرادی که پوست بسیار حساسی دارند ، بسیار ملایم است. این مواد زباله و آرایش را پاک کرده و پوست شما را تمیز و تمیز می کند ، اما بدون هیچ گونه زبری و سوزش.

طبق توضیحات ، "شیرین بیان و uvar ursi روشن می شوند. گیلاس قهوه و قهوه سبز دوباره زنده می شوند. حوض زرد باعث قرمزی می شود ، در حالی که بابونه ضد التهاب ، تقویم و آلوئه عمیقاً آرام می شود. »هیچ ماده شیمیایی خشن ، پاک کننده های مصنوعی یا مواد سمی کاملاً وجود ندارد. این مارک محصولات فوق العاده ای را ایجاد می کند و شما واقعاً نمی توانید با هیچ یک از محصولات آرایش یا محصولات مراقبت از پوست اشتباه کنید.

5. پاک کننده پوست مرطوب کننده آلی
پاک کننده پوست مرطوب کننده آلی Nourish

این یک شستشوی صورت فوق العاده ملایم ، تغذیه کننده و مرطوب کننده است. این پوست شما را خشک نخواهد کرد ، باعث سوزش یا قرمزی می شود. خیار آرامش بخش و آبرسان است ، واترچر سرشار از آنتی اکسیدان است و کمک می کند پوست از آسیب مضر رادیکال آزاد جلوگیری کند.

این شستشوی صورت نیز بدون عطر ، بدون گلوتن و وگان است. این ماده فقط از ترکیبات خالص و خالص ساخته شده توسط ارگانهای دارویی USDA تهیه شده است. دارای بافت و قوام خامه ای است که بر روی پوست شما نرم و ابریشمی می شود. هنگامی که با آب شستشو دهید ، پوست شما نرم و خشک نشده و محکم مانند بسیاری از پاک کننده های صورت هنگامی که از بین می رود پوست را ترک می کند.

نتیجه
تمام پاک کننده های 5 چهره برتر ما حتما پوست شما را سالم تر و درخشان تر از گذشته می کند. هنگامی که یک پاک کننده صورت را انتخاب می کنید بدون هیچگونه مواد شیمیایی خشن و مواد مصنوعی ، پوست شما از شما تشکر می کند!

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۷:۰۵ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

10 بهترین چشم انداز طبیعی و ارگانیک 2019

سایه چشم ها سرگرم کننده هستند زیرا می توانید آنها را در رنگ های مختلف و منحصر به فردی پیدا کنید. می توانید با رنگ های خنثی و خاموش ، براق و درخشش یا حتی رنگهای پر جنب و جوش روشن پیش بروید! با این حال ، دقیقاً مانند سایر آرایش های دیگر ، باید نسبت به نوعی که خریداری می کنید ، مراقب باشید.

5 پرفروش ترین چشم های طبیعی و ارگانیک:
فروشنده نه. 1Pacifica Beauty 10 Well Eye Shadow Eye، Nudes Pink، 0.2 اونس
154 بررسی
Pacifica Beauty 10 Well Eye Shadow Eye، Nudes Pink، 0.2 اونس
100٪ وگان و عاری از ظلم و ستم
رنگها شامل: برهنه ، احساساتی ، لمس شده ، ضرب و شتم ، دیوانه عمیقا ، حتی نادر ، Vapid ، ...
سایه های چشم معدنی بسیار رنگی در طیف وسیعی از رنگهای مورد علاقه جدید فوق العاده پوشیدنی شما.
$ 13.99 - $ 2.10 $ 11.89
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. آرایش پالت Eyeshadow 2Best Pro - Shimmer Matte 16 Colour ...
6603 بررسی
بهترین آرایش پالت سایه چشم حرفه ای - Shimmer Matte 16 Colour ...
پالت Eyeshadow EXPOSED LAMORA از جنس زنانه و ملایم زنانه الهام گرفته شده است - ایجاد ...
HARMONY OF Hustes Hustes در گل رز طلایی رنگارنگ و قهوه ای تیره به رنگ رویی تیره برای طبیعی درخشان ...
ایده آل برای دختران هر روز ، رویدادهای خاص یا مناسبت های خاص. از نکات برجسته و درخشان استفاده کنید و تصفیه کنید ...
13.95 دلار
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. پالت سایه چشم 3Honest زیبایی با 10 سایه غنی از رنگدانه ...
80 بررسی
پالت چشم سایه زیبایی صادقانه با 10 سایه غنی از رنگدانه ...
یک پالت سایه چشم همه کاره با سایه های یکدست که از یک شب به روز یکپارچه می شود
ترکیبی از مات ، لرزاننده و ساتن برای دستیابی به هر ظاهری بدون زحمت
سایه های غنی از رنگدانه با بافت مخملی و مخلوط کردن یکپارچه
19.99 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. زنبورهای 4Burt 100 Orig با منشأ طبیعی سایه چشم سایه پالت سه گانه ...
131 بررسی
زنبورهای Burt's 100٪ Origin Natural Shadow Eye Shadow Palette Trio ...
PALLETE EYE SHADOW: سایه چشم ما کاملاً متشکل از مواد معدنی غنی با ماندگاری آسان و طولانی است ...
مواد مغذی: ساخته شده با 100٪ مواد منشا طبیعی مانند بامبو ، عسل و ...
سایه چشم SHIMMMER EYE: هر سایه چشم به آرامی با یک لعاب ظریف رنگی می شود که عالی است ...
$ 12.99 - $ 3.00 9.99 $
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. فرمول 5 فیزیوتراپی سایه چشم سالم ، کانیون کلاسیک ، ...
پزشکان فرمول سایه چشم سالم ، کانیون کلاسیک ، ...
چشمان خود را بسازید: نگاه شما هر چه باشد ، همه کاره ، فوق العاده خامه ای ، بسیار رنگی و ...
DEFINE & CONTOUR: با استفاده از برس دو سایه چشم سایه بان برای داشتن ظاهری لطیف یا دودی اعمال کنید. ...
همه چشمان شما: از مجموعه کره Murumuru ما از سایه های سایه چشم ، تا تقویت کننده چشم ما ...
$ 8.99
خرید در سایت آمازون
سایه چشم پر از رنگ های مصنوعی ، مواد شیمیایی و مواد سمی است. چشمان شما یکی از با ارزش ترین و حساس ترین قسمت های بدن شما است ، بنابراین باید با مراقبت شدید از آنها مراقبت کنید!

از جلوگیری در سایه چشم و چگونه می توان طبیعی خریداری کرد
درست مانند بسیاری از پست های دیگر در مورد آرایش غیر طبیعی و لامپ های شیمیایی که ما در مورد آنها قرار داده ایم ، بسیاری از همین موارد را می توان در مورد سایه چشم معمولی گفت. برای اطلاع از برخی از اطلاعات ضروری در مورد خطرات آرایش و برخی از عناصر برتر برای جلوگیری از ، پست های ما در مورد ریمل و پایه را بررسی کنید! در آنجا ، شما همچنین می توانید در مورد چگونگی انتخاب بهترین مارک یا محصول آرایش طبیعی یا ارگانیک ، همه چیز را بیاموزید.

در اینجا برخی از نکات برجسته و مهمترین اطلاعات از این دو مقاله آورده شده است.

چگونه آنها بر بدن شما تأثیر می گذارند
استفاده از مواد سمی هر روز می تواند بسیار مضر باشد زیرا این مواد به طور مستقیم به جریان خون شما جذب می شوند. سایه چشم نیز مستقیماً روی پلک و نواحی اطراف چشم استفاده می شود که یکی از حساس ترین قسمت های بدن است.

ایمنی و سلامتی چشمان شما مهم است و چیزی که شما نمی خواهید خطر آسیب آن را به همراه داشته باشد. شما به طور روزانه از چشمان خود برای خیلی چیزهای مختلف استفاده می کنید و با میل خود با استفاده از مواد شیمیایی که می تواند روی چشم های بسیار ضروری و حساس شما تأثیر بگذارد بهترین ایده نیست.

مواد شیمیایی و مواد شیمیایی سمی ارزش این خطر را ندارند که بتوانند برای بدن شما مضر باشند. به خصوص غیر ضروری است زیرا می توانید به راحتی گزینه های سالم و طبیعی را پیدا کنید و از آن استفاده کنید که در دراز مدت هیچ آسیبی به چشم شما وارد نمی کند.

مهم است که به دنبال گزینه های طبیعی آلی و پاک کننده باشید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. هر روز انبوهی از گزینه های تمیز وجود دارد و گزینه های بیشتری نیز موجود است ، بنابراین هیچ بهانه ای برای یافتن چیزی که طبیعی و بی خطر برای استفاده در چشمان شما باشد نیست!

نحوه انتخاب سایه چشم طبیعی
اکنون ما در مورد چند نکته برای یافتن سایه چشم های طبیعی و ارگانیک صحبت خواهیم کرد تا بتوانید گزینه های بسیار عالی و سالم برای خرید بعدی خود پیدا کنید. بسیاری از سایه های سایه چشم می توانند ادعا کنند که طبیعی هستند یا از مواد طبیعی استفاده می کنند. با این وجود این بدان معنا نیست که آنها واقعاً طبیعی هستند - این ماده هنوز هم می تواند با مواد شیمیایی و مواد سمی پر شود.

از آنجا که لوازم آرایشی به طور کامل تنظیم نشده است ، شرکت های آرایشی و بهداشتی موظف به قانون نیستند که آنچه را که در آرایش خود قرار داده اند ، کاملاً فاش کنند. این بدان معنی است که آنها فقط نیاز به استفاده از یک ماده طبیعی مشتق شده در محصولات خود دارند ،

حالا که کمی بیشتر می دانیم که چه چیزی را باید جستجو کنیم و از سایه چشم و سایر محصولات زیبایی خودداری کنید ، بیایید درست به 10 بهترین سایه چشم طبیعی و ارگانیک ، پر از مواد مفید و سالم فرو برویم!

1. پالت زیبایی سایه صادقانه
پالت زیبایی سایه صادقانه

Honest Beauty یک پالت سایه چشم طبیعی با کیفیت بالا و فشرده ایجاد می کند که بسیاری از مردم عاشق آن هستند. این پالت سرگرم کننده دارای رنگ ها و سایه های متنوعی است ، اما آنها رنگ ها را ساده و طبیعی نگه می دارند و هیچ چیزی در بالای صفحه ندارند.

آنها در هر پالت مات ، ساتن و لعاب دارند ، بنابراین می توانید با چند درخشش سرگرم کننده ظریف تر یا کمی تفریحی باشید. سایه های آنها از بافت صاف و مخملی برخوردار است ، بنابراین با یک دست آسان ادامه می یابند و یک کاردستی قصابی دارند.

هر رنگ به اندازه رنگدانه ای نیز رنگ می شود ، بنابراین کمی طول می کشد و یک پالت مدت زمان طولانی خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. سایه های چشم Honest Beauty هرگز با هیچ تالک ، روغن معدنی ، پارابن ها ، پارافین ها ، سیلیکون ها یا نفتی ساخته نمی شوند.

آنها همچنین عاری از بی رحمی هستند ، که توسط متخصصین پوست تست شده و برای کسانی که پوست حساس دارند ، از نظر فشار خون بسیار حساس هستند. صادقانه زیبایی همه چیز درمورد محصولات تمیز و سالم است ، اما بدون اینکه عملکردی را قربانی کند و یا اصلاً مجبور به سازش با یک محصول طبیعی و سالم نباشید. می توانید در استفاده از این پالت سایه چشم بسیار جذاب احساسات خوبی داشته باشید.

2. Trio Shadow Eye Fusion Eye
Trio Shadow Eye Fusion Mineral

سایه چشم Mineral Fusion دارای رنگی غنی و ماندگار است ، این چیزی است که همه می خواهند در سایه چشم و باکیفیت عالی قرار بگیرند. هر بسته سه نفره تقریباً در هر طرح رنگی که می خواهید ، 3 رنگ زیبا متفاوت دارد. شما می توانید رنگ های مات ، براق و درخشش ، چشمان دودی ، رنگ های خنثی کم رنگ و موارد دیگر را انتخاب کنید! رنگهای سرگرم کننده و طبیعی وجود دارد که همه دوست دارند. پیدا کردن سایه چشم بسیار طبیعی با مقدار مناسب درخشش و درخشش می تواند چالش برانگیز باشد و این سه گانه سایه نیز همین کار را خواهند کرد!

این سایه های چشم حاوی مواد ضد آفتابی مانند انار ، چای سفید ، چای قرمز و جلبک دریایی برای محافظت در برابر آسیب های رادیکال آزاد است. دقیقاً مانند سایر محصولات Mineral Fusion ، این سایه های چشم بدون پارابن ، بی رحمانه ، بدون گلوتن ، بدون عطر و فتالات است و فاقد رنگ مصنوعی ، تالک است و ضد آلرژی است. این یک مارک تمیز است که مطمئناً دوستش خواهید داشت.

3. زنبور عسل Burt 100 Orig با منشا طبیعی پالت Trio Shadow Eye
زنبورهای Burt's 100٪ Origin Natural Shadow Palette Trio

زنبورهای Burt یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشی در بازار است. آنها محصولات بسیار متنوعی از مواد آرایش گرفته تا پاک کننده صورت تا شامپو و تهویه مطبوع و همچنین موارد دیگر را تولید می کنند. البته ، آنها همچنین سایه چشم را در این پالت رنگی و بسیاری از گزینه های دیگر پالت رنگی نیز ایجاد می کنند. سایه های آنها از 100٪ مواد تشکیل دهنده منشأ طبیعی ساخته شده است ، به راحتی مخلوط می شوند ، ماندگار هستند ، پوسته نمی شوند ، محو نمی شوند و لک نمی شوند. رنگهای معدنی غنی ظاهری جسورانه به شما می بخشد.

موادی مانند عسل ، بامبو ، ویتامین ها و مواد معدنی برای پوست شما فوق العاده سالم هستند و باعث می شوند این محصول به طور روزانه از چشم های شما بی خطر باشد. چشمان شما یکی از حساس ترین قسمت های بدن شما است ، بنابراین می خواهید محصولی که از آن استفاده می کنید را ایمن و تمیز کنید. وعده زنبورهای بارت به شرح زیر است:

این سایه چشم زنبورهای Burt's Bees's Beat's Beal's Beat's Bees’s Beat’s Beat’s Beat’s Beay’s Beat’s Eye چشم است و بدون پارابن ، فتالات ، SLS ، بنزین ، تالک ، رایحه های مصنوعی یا سیلیکون ها مورد آزمایش چشم پزشکی قرار گرفته است. هرگز روی حیوانات آزمایش نکنید. "این نشان می دهد که شما می توانید اطمینان داشته باشید که سایه زنبورهای Burt شما هیچ نوع بدترین ماده شیمیایی را که معمولاً در بسیاری از مارک های آرایش یافت می شود مضر و غیر ضروری است.

4. Yummies B پوست سالی B Smudged
Sally B's Skin Yummies B Smudged

این سایه چشم کرم EWG Verified دارای گلوتن ، بی رحمانه و کاملاً وگان است. اگر محصولی دارای مجوز EWG Skin Deep است ، می دانید که این محصول تمیز و سالم است و هیچ ماده مضر و سمی ندارد. همچنین با بیش از 95٪ مواد ارگانیک دارای مجوز ساخته می شود ، به طور طبیعی با میکا رنگی شده و کارمین یا هر نوع رنگ مصنوعی ندارد. لیست مواد تشکیل دهنده سالی B به سادگی شامل موارد زیر است:

روغن نارگیل آلی
کره کاکائو آلی
روغن کاملی آلی
موم ارگانیک
میکا
روغن کالدول آلی تزریق شده
ویتامین E (غیر GMO ، مبتنی بر سویا)
تنها چند ماده ساده و خالص این سایه چشم افسانه را تشکیل می دهند ، بنابراین می توانید در استفاده از این محصول کاملا اطمینان داشته باشید. از این رنگ چشم کرم بهترین استفاده در خط شلاق یا به آرامی روی پلک پخش می شود که برخی از پوشش های سبک را دارند. سایه چشم کرم ساخته شده با رنگ های طبیعی یکی از بهترین راهها برای گرفتن آرایش بسیار رنگی روی چشم های شماست زیرا رنگ ها ضخیم تر خواهند بود و بسیار چشم تر به نظر می رسند.

5. سایه چشم آبی دیزی
سایه های چشم آبی دیزی

سایه چشمهای آبی دیزی در 4 رنگ ساده و خاکی برای شما دوستداران ظاهر طبیعی به چشم می خورد. قهوه ای غنی ، غلیظ و عمیق ، طلای خاموش و لرزش ، خنثی و لکه دار و سفید تابش سفید تقریباً طبیعی است

مرجع:sanykala


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۵:۲۱ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

10 بهترین ژل آلوئه ورا برای Skincare 2019

ممکن است فکر کنید که نمی توانید با هر ژل آلوئه ورا در بازار اشتباه کنید زیرا آلوئه ورا یک ماده سالم و طبیعی است. بله ، آلوئه یک گیاه فوق العاده قدرتمند است که مخصوص پوست بعد از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، فوق العاده زیبایی است.

با این حال ، همه ژلهای آلوئه ورا برابر نیستند. متأسفانه بسیاری از ژل های آلوئه موجود در بازار هستند و پر از مواد تشکیل دهنده سمی و شیمیایی هستند. بسیاری از شرکت ها تمام مزایای سلامتی شگفت انگیز ژل آلوئه ورا را از بین می برند و آن مزایا را با افزودنی های نامطبوع نفی می کنند.

5 پرفروش ترین ژل آلوئه ورا طبیعی و آلی:
BESTSELLER NO. ژل آلوئه ورا آلی 1NaturSense عالی برای صورت ، مو ، ...
2279 بررسی
ژل آلوئه ورا آلی NaturSense عالی برای صورت ، مو ، ...
💚 از مارک های داروخانه ای استفاده کنید که با ضخیم کننده های سخت ، مواد شیمیایی سمی و ...
ES فرسوده حراست از این زمینه درست برای ما! بالاترین قدرت را تجربه کنید ...
💚 به طور طبیعی آنتی باکتریایی ، ضد ویروسی و ضد قارچ! پایداری سیال ، ابریشمی به معنی ...
13.89 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. ژل آلوئه ورا 2 ارگانیک با 100٪ آلوئه خالص از برش تازه ...
6223 بررسی
ژل آلوئه ورا ارگانیک با 100٪ آلوئه خالص از برش تازه ...
✅ شماره 1 بالاترین کیفیت - برای اطمینان از طراوت ، آلوئه ما با افتخار در اینجا در جنوب تگزاس رشد می کند ، ...
✅ برای ما گنجانده شده است - از برگ واقعی برگ درخت آلوئه ، نه پودر - و آن را به یکی از ...
D تفاوت در پوست تحت درمان با هفت ماده معدنی آلوئه ژل چشمگیر است. با تشکر از 100٪ ...
$ 24.95 - $ 5.00 19.95 $
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. 3 پمپ ژل آلوئه ورا 24oz (2 بسته)
361 بررسی
پمپ ژل آلوئه ورا 24oz 24 میوه (2 بسته)
2 قطعه - 24 اونس (709 میلی لیتر)
برای ضد آفتاب ، پوست خشک یا تحریک شده
حاوی الکل نیست
18.53 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. 4Nature جمهوری مرطوب کننده آرام بخش آلوئه ورا 92 جدید ...
2251 بررسی
ژل آلوئه ورا ژل آبراه ورا 92
تسکین دهنده و مرطوب کننده آلوئه ورا 92٪ ژل آرامش بخش - 300ml / 10.56oz
6.60 دلار - 0.12 $ 0.48 $
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. ژل 5Aloe Vera از گیاه آلوئه خالص ارگانیک تازه برش خورده توسط ...
ژل آلوئه ورا از گیاه آلوئه خالص ارگانیک تازه برش توسط ...
ALOE VERA GEL از گیاهان آلوئه ورا آلی ساخته شده - ژل آلوئه ورا کیت بلان از ...
برش های پوستی کوچک و سونبرن - ژل آلوئه ورا می تواند به بهبودی برش های کوچک و آفتاب سوختگی کمک کند. همچنین ...
پوستی نرم و نرم - خاصیت طبیعی ژل آلوئه ورا به رشد نرم و نرم کمک می کند ...
$ 14.99 - 5.00 $ 9.99 $
خرید در سایت آمازون
این مواد افزودنی می توانند پوست شما را تحریک کنند ، باعث قرمزی ، سوزش و خارش شوند. آنها همچنین می توانند باعث شوند که افراد در بثورات و جوش هایی که ناخوشایند و دردناک هستند ، بیرون بیایند. اگر می خواهید از بروز هرگونه عوارض جانبی یا سوزش احتمالی پوست جلوگیری کنید ، می خواهید از ژل آلوئه ورا طبیعی و آلی که حاوی حداقل مواد و مواد تشکیل دهنده غیر تحریک کننده پوست است ، خودداری کنید.

10 بهترین ژل آلوئه ورا طبیعی و ارگانیک برای مراقبت از پوست:
اکنون که شما یک ایده را دارید که به دنبال چه چیزی هستید و برای جلوگیری از آن ، بیایید به 5 بهترین ژل طبیعی و آلی آلوئه ورا برای مراقبت از پوست نگاهی بیندازیم!

1. هفت ژل آلوئه ورا معدنی


این ژل مخصوص آلوئه ورا است زیرا محصول آن از گیاه آلوئه ورا ارگانیک رشد یافته در ایالات متحده آمریکا تهیه می شود. آنها یکی از خالص ترین فرمول های موجود در بازار را دارند. برای ضخیم شدن آنها ، از عصاره جلبک دریایی طبیعی به جای رایج ترین ضخیم برای ژل های طبیعی آلوئه ورا ، زانتان استفاده می کنند. زانتان هنوز هم می تواند برای کسانی که پوست حساس دارند ، تحریک کننده باشد ، بنابراین این یک جایگزین مناسب و تسکین دهنده برای زانتان است.

گواهی آلوئه ورا آلی ، عصاره جلبک دریایی (ضخیم کننده طبیعی) ، اسید سیتریک (برای تثبیت pH) ، اسید اسکوربیک (ویتامین C) ، صربات پتاسیم (برای جلوگیری از قالب). حاوی CARRAGEENAN نیست.

2. ژل آلوئه ورا Amara Organics


درست مانند سایر ژل های آلوئه ورا ، این ژل 100٪ طبیعی و 99.75٪ آلوئه ورا آلی است. هیچ رنگ ، عطر و الکل اضافه نشده است. این محصول برای تسکین دهنده و مرطوب کننده پوست های خشک ، خارش دار و تحریک کننده مناسب است ، به خصوص به دلیل نیش های حشرات ، آفتاب سوختگی ، بثورات ، سوختگی تیغ و موارد دیگر.

این ژل به سرعت جذب می شود و هیچ وقت باقی مانده چسبنده ای باقی نمی ماند. این تنها پس از استفاده پوست شما را صاف و ابریشمی خواهد کرد. آنچه که در مورد این گزینه نیز خاص است این است که 100٪ ضمانت برگشت پول وجود دارد بنابراین اگر خاموش شدید کالای مورد نظر خود را دوست ندارید مجبور نیستید با آن گیر بیاورید. ترکیبات موجود در ژل آلوئه ورا شامل چند ماده زیر است:

آلوئه ورا آلی (99.75٪) ، اسید سیتریک ، پتاسیم سوربات ، اسید اسکوربیک و زانتان

3. ژل آلوئه ورا دختران دختر آلی

این ژل 100٪ طبیعی و آلی آلوئه ورا است که از 99.75٪ آلوئه ورا ساخته شده است. این درصد بسیار بالایی از آلوئه ورا برای تهیه این محصول است ، به این معنی که شما بهترین و بهترین مزایایی را که آلوئه ورا برای پوست خود به شما می دهد دریافت خواهید کرد. این محصول هرگز عطر ، رنگ ، آب ، الکل ، پارابن ، پتروشیمی یا آب ندارد.

خلوص این ژل به این معنی است که پوست شما صاف و مرطوب خواهد بود. این ماده به سرعت در پوست شما جذب می شود و هرگز مانند سایر ژل های آلوئه ورا معمولی ، آن بافت چسبنده یا چسبنده را روی پوست شما نمی گذارد. بافت این ژل بسیار نازک است ، همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید زیرا آنها یک تن ضخیم کننده به محصول خود اضافه نمی کنند. این همچنین به آلوئه کمک می کند تا پوست شما را عمیق تر کند تا بتواند به بهبودی و بهره مندی از پوست شما کمک کند. لیست مواد تشکیل دهنده آنها شامل موارد زیر است:

"آلوئه باربادنسیس ، اسید سیتریک (نگهدارنده) ، اسید اسکوربیک (ویتامین C به عنوان ماده نگهدارنده) ، سوربات پتاسیم (به عنوان ماده نگهدارنده محافظت در برابر باکتری ها) ، زانتان (برای کمک به پوست بهتر کمی به پوست شما کمک می کند)."

4- ژل آلوئه ورا با برگهای سبز طبیعی


این ژل آلوئه ورا همچنین حاوی 99.75٪ آلوئه ورا خالص آلی است. آلوئه ورا از سردخانه های گیاهی آلوئه ورا آزار دهنده است ، بنابراین می توانید روی خلوص آن حساب کنید. فرمول آنها به دلیل عدم وجود ضخیم کننده های بیش از حد یا مصنوعی ، ژل نازک ایجاد می کند. این ماده به راحتی می تواند به پوست نفوذ کرده و هیچ چسبندگی در بالای پوست شما باقی نمانده است.

شما می توانید از این محصول به صورت روزانه برای پوست ، مو ، صورت خود استفاده کرده و یا پس از قرار گرفتن در آفتاب برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای تسکین پوست بعد از تراشیدن استفاده کنید. این برای زنان و مردان بسیار عالی است. این محصول عاری از پارابن ، پتروشیمی ، رنگ و الکل است. این ماده همچنین بدون بی رحمی ، کودک و حیوان خانگی امن است و در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است.

آلوئه ورا آلی با فشار سرد (99.75٪) ، اسید سیتریک ، اسید اسکوربیک ، پتاسیم سوربات ، زانتان.

5- ژل آلوئه ورا آلی ArtNaturals


ژل آلوئه ورا آلی ArtNaturals دارای کیفیت artisanal یا دارای فشار ارگانیک و سرد است. به سرعت به راحتی قابل جذب خواهد بود و هیچ رایحه ای وجود ندارد ، که برای کسانی که به عطرها حساس هستند ، حتی عطرهای موجود در منابع طبیعی نیز فوق العاده است. ژل آلوئه ورا نیز مانند پارابن و بدون خشونت است. مواد تشکیل دهنده موجود در این ژل آلوئه ورا به شرح زیر است:

"آلوئه باربادنسیس آلی ، با فشار سرد ، اسید سیتریک (نگهدارنده) ، اسید اسکوربیک (ویتامین C ، نگهدارنده) ، سوربات پتاسیم (نگهدارنده در برابر باکتری ها) ، زانتان (برای کمک به بهتر پوست کت)".

6. ژل آلوئه ورا بین المللی آروماتیک
ژل آلوئه ورا بین المللی آروماتیک

این ژل طبیعی آلوئه ورا ساخته شده با ارگانیک با فشار دادن برگهای تازه آلوئه ورا آلی کاملی و بالغ تولید می شود. این گیاهان به طور طبیعی در آفتاب رسیده و در آزمایشگاه یا زیر نور مصنوعی رشد نمی کنند.

همه آلوئه در ایالات متحده رشد کرده و حتی می توانید دقیقاً هنگام برداشت برگها مشاهده کنید ، بنابراین می دانید یکی از تازه ترین ژل های آلوئه ورا را در بازار دریافت می کنید. پیدا کردن مارک ها و محصولاتی که در واقع به شما می گویند چه موقع مواد اولیه وارد شده اند ، پیدا شده است. بنابراین ، این مارک فراتر از استانداردهای صنعت است و باعث می شود مشتریان خود نسبت به محصولات خود اطمینان بیشتری داشته باشند.

آنها بر روی تمام محصولات خود نوید خلوص دارند ، و به شما آرامش بیشتری می دهند ، دقیقاً همان چیزی را می پردازید که بدون هیچ ماده شیمیایی پنهان یا مواد چرکی که برای پوست و بدن شما بد است پرداخت می کنید.

7. لیلی از کویر 99٪ آلوئه ورا ژلی
لیلی از کویر 99٪ آلوئه ورا ژلی

این ژل آلوئه ورا نزدیکترین چیزی است که ما در این مورد به آن ژل آلوئه ورا ضخیم و غلیظ سنتی داریم که احتمالاً بیشتر مردم با آن آشنا هستند. این ژل آلوئه با آب برگ آلوئه ورا آلی و کنسانتره آلی آلوئه ورا ساخته شده است.

به خاطر داشته باشید که با استفاده از این گزینه آنها برخی از مواد تشکیل دهنده دیگر را قرار می دهند تا از ضخامت سنتی بیشتری برخوردار باشند ، بنابراین برخی از ضخیم کننده ها و مواد افزودنی دیگر وجود دارد. با این حال ، این محصول هنوز هم یک محصول طبیعی 99٪ است. ژل آلوئه ورا آنها همچنین وگان ، بدون ظلم ، بدون پارابن ، بدون BPA است و در ایالات متحده ساخته می شود.

اگر می خواهید به چیزی بسیار طبیعی تر بروید ، اما از خوردن ژله مانند ژل آلوئه ورا معمولی خیلی دور نیست ، این محصول آلوئه ورا خوب است. یک مزیت بزرگ این گزینه بدون رایحه و رنگهای مصنوعی سبز است.

8. ژل آلوئه ورا خالص Aubrey Organics
ژل آبره خالص آلوئه ورا خالص

این ژل آلوئه ورا خالص ارگانیک است که عاری از پارابن ، SLS ، فتالات است و دارای وگان ، ارگانیک و بدون خشونت است. بدست آوردن مواد خالص تر و طبیعی تر از این محصول سخت است زیرا فقط دو ماده در آن وجود دارد که عبارتند از آب برگ آلوئه و ریشه تربچه. اگر پوست بسیار حساسی دارید و می خواهید از پرکننده یا مواد اضافی جلوگیری کنید ، این ماده آلوئه ورا ایده آل برای شما خواهد بود.

فقط بخاطر داشته باشید که از آنجا که فقط آب آلوئه ورا و ریشه تربچه وجود دارد ، قوام به نظر شما می رسد

10. Sky Organics ، ژل آلوئه ورا آلی
Sky Organics ، ژل آلوئه ورا آلی

باز هم ، این ژل آلوئه ورا دارای گواهی ارگانیک و غیر GMO است. هیچ ماده افزودنی کاملاً وجود ندارد ، آن را با سرما فشرده ، بی رحمانه ، بدون فشار خون ، ضد حساسیت و کاملاً سازگار با محیط زیست نیز دوست دارید. فقط تعداد معدودی از مواد تشکیل دهنده دیگر وجود دارد و هیچ رنگ و رایحه ای وجود ندارد که تمایل به تحریک پوست بخصوص آنهایی که پوست حساس دارند ، باشد. این ژل ضخیم تر از سایر ژل های طبیعی و آلی آلوئه ورا موجود در بازار است و برای بزرگسالان ، بچه ها و حتی حیوانات خانگی شما بسیار عالی است!

مشکل بیشتر ژل های آلوئه ورا
اگر می خواهید ژل آلوئه ورا فقط چند ماده ساده داشته باشد ، می دانید مانند آلوئه ورا ، اکثر ژل های معمولی قرار نیست چنین چیزی را به شما ارائه دهند! در واقع ، می توانید ده ها ماده افزودنی و مواد شیمیایی مختلف در آن بطری ژل آلوئه ورا در داروخانه محلی شما وجود داشته باشد. مواد لازم مانند رایحه ، رنگهای مصنوعی سبز ، پارابنها ، مواد نگهدارنده شیمیایی دیگر و پرکننده های شیمیایی تنها مواردی هستند که ممکن است هنگام خواندن لیست مواد تشکیل دهنده آنها پیدا کنید.

بیایید نگاهی به برخی دیگر از ترکیبات دیگر شرکتهایی که ژل آلوئه ورا را در آن بطری ها می دهند ، نگاهی بیندازیم.

اب
بسیاری از ژل های موجود در بازار اولین ماده موجود در بطری مانند آب هستند. اگرچه آب طبیعی است و هیچ عوارض جانبی روی بطری ندارد ، این بدان معنی است که بیشتر محصول از آب ساخته شده است.

اگر به دلیل مزایای شگفت انگیز پوست مراقبت از آن ، ژل آلوئه ورا را خریداری می کنید ، آب قصد ندارد این مزایا را برای شما فراهم کند. در اصل ، شما در حال خرید بطری آب با تذکر آلوئه ورا هستید. این چیزی نیست که شما می خواهید.

تری اتانولامین
تری اتانولامین

به نظر می رسد مانند یک فرمول شیمیایی ، درست است؟ به این دلیل است که در اصل است. این ماده ای بسیار متداول است که در محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود. این می تواند باعث واکنش های آلرژیک جدی ، سوزش پوست ، سوزش چشم ها و خشکی مو و پوست شود.

اینها تأثیراتی نیستند که بخواهید از ژل آلوئه ورا استفاده کنید. قرار است آلوئه پوست را آبرسانی کند و خشک نشود. همچنین اعتقاد بر این است که این ماده بعد از مدت طولانی استفاده باعث آسیب شدید پوست می شود. علاوه بر این ، مقادیر کمی از تری اتانول آمین می تواند به بدن جذب شود و پس از استفاده طولانی مدت ، این مقدار به دوزهای بزرگی تبدیل می شود که به بدن جذب می شوند. این می تواند منجر به آسیب کبد و سرطان مثانه و بیضه شود.

عطر
بیشتر مقالات ما در مورد خطرات عطر صحبت می کنند و اینکه چرا بسیاری از موضوعات وجود دارد در لیست مواد تشکیل دهنده اکثر محصولات زیبایی. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد عطر را در اینجا و در اینجا بخوانید.

این عطر یکی از بزرگترین موضوعاتی است که در محصولات زیبایی ، محصولات مراقبت از پوست و حتی محصولات معمولی خانگی مشاهده می کنیم. اگر عطر از روغنهای اساسی و عصاره های طبیعی تهیه نشده باشد ، تقریبا می توانید تضمین کنید که از یک منبع مصنوعی حاصل می شود و می تواند صدمات زیادی به بدن شما وارد کند.

یدوپروپینیل بوتیل کربامات
یدوپروپینیل بوتیل کربامات

این ماده نگهدارنده سمی است که شناخته شده در بسیاری از افراد باعث ایجاد تعداد زیادی از واکنشهای آلرژیک می شود. در هنگام استنشاق سمی است ، که مسئله محصول بزرگی است که شما برای بدن خود استفاده می کنید. در بعضی از مواقع ، شما قصد دارید محصول را هنگام استفاده از آن بر روی پوست خود استنشاق کنید. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد می تواند باعث سمیت دستگاه گوارش و کبد شود.

نحوه تهیه بهترین ژل آلوئه ورا طبیعی و ارگانیک
خوشبختانه ، برخی از ژلهای عالی آلوئه ورا در بازار وجود دارد که طبیعی و یا ارگانیک هستند و یک تن مواد غیر ضروری و سمی ندارند.

هنگامی که به دنبال ژل آلوئه ورا می گردید ، به محصولاتی که ادعا می کنند طبیعی هستند یا از مواد طبیعی استفاده می کنند ، اعتماد نکنید. می خواهم روی پوست یا بدن خود بگذارید.

لازم نیست صنعت آرایشی به طور کامل تنظیم شود ، بنابراین شرکت ها موظف نیستند آنچه را که در محصول خود وجود دارد کاملاً افشا کنند. این چیزی است که اگر عطر را در لیست مواد تشکیل دهنده مشاهده کردید ، محصول را کنار بگذارید و به دنبال چیز دیگری باشید.

وقتی در مورد یک عنصر شک دارید ، از پایگاه داده EWG Skin Deep استفاده کنید تا میزان سمیت مواد را بررسی کنید. این یک منبع عالی برای کمک به شما در حرکت در دنیای پیچیده و پیچیده مواد شیمیایی و سمی در محصولات زیبایی و مراقبت از پوست است.

همچنین باید آلوئه ورا را به عنوان اولین عنصر در پشت بطری ببینید. این بدان معنی است که این محصول عمدتا آلوئه ورا به عنوان ماده اصلی تشکیل شده است. شما نمی خواهید چیزی کمتر از 95٪ محصول از آلوئه ورا واقعی تهیه شود.

از ژل آلوئه ورا که رنگی است مانند سبز ، آبی و ... خودداری کنید این رنگ طبیعی نیست و کاملاً غیر ضروری است.

اگر می توانید آن را پیدا کنید ، ژل آلوئه ورا باید یک قوام نازک باشد ، نه فوق العاده ضخیم و خیلی ژله مانند - این بدان معنی است که ضخیم کننده هایی اضافه شده است ، که بسیاری از آنها مصنوعی هستند. اگر نمی توانید یکی از آن ها را ضخیم تر کنید ، به دنبال مواد ضخیم کننده طبیعی مانند جلبک دریایی یا زانتان باشید.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۳:۳۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

پودر در مقابل بنیاد مایع - راهنمای سریع

بنیاد یکی از دشوارترین خریدهای آرایش است که با آن روبرو خواهید شد. نه تنها مبانی بی حد و حصر به ظاهر بی پایان برای انتخاب وجود دارد ، بلکه تعداد زیادی مارک تجاری نیز وجود دارند که همه چیز با فرمول های خود کمی متفاوت است.

علاوه بر این ، دو دسته از پایه ها وجود دارد ، که شامل گزینه های معمولی و طبیعی است. پایه های متعارف آنهایی هستند که لزوماً با مواد طبیعی ساخته نمی شوند و حاوی مواد شیمیایی زیادی ، مواد نگهدارنده ، رایحه و… هستند.

پایه های طبیعی و آلی با ترکیبات سالم ساخته می شوند ، از رنگهای طبیعی استفاده می کنند ، و هیچ ماده شیمیایی و مواد نگهدارنده مصنوعی محدود نیست. مهم است که بنیادی را انتخاب کنید که قبل از هر چیز طبیعی و ارگانیک باشد.

از طرف دیگر ، شما همچنین دو نوع اساسی از پایه ها را دارید ، که پایه مایع و پایه پودر هستند. هر دو شکل بنیاد مزایا و اشکالاتی دارند. این به نوع پوست شما و نوع پایان مورد نظر شما کاملاً بستگی دارد.

در این پست ، ما همه چیزهایی را که می خواهیم در مورد بنیادهای مایع و پودر بدانند و نحوه انتخاب کدام گزینه برای نوع پوست شما بهترین است ، بررسی خواهیم کرد!

بنیاد مایع
استفاده از بنیاد مایع

اگر به دنبال ظاهری براق و خنک تر به پوست خود هستید ، یک پایه مایع گزینه ای عالی است. مایعات تمایل دارند که مقداری براق بر روی پوست بگذارد که به آن زیبایی درخشان می بخشد.

در صورت داشتن پوست خشک ، از فونداسیون مایع نیز بهتر است استفاده شود. این مایع رطوبت اضافی را برای خشکی پوست فراهم می کند. استفاده از یک پایه پودر بر روی پوست خشک می تواند پوست شما را خشک و حتی خشک تر کند. این پودر همچنین به پوست خشک چسبیده و پوسته پوسته و بی تاب می شود.

همچنین یک بنیاد مایع تمایل دارد که در مقایسه با پودر ، پوشش کامل تری داشته باشد. بسته به نوع فونداسیون مایع خریداری شده ، می تواند کاملاً ضخیم باشد و هر نقصی روی پوست شما بگذارد. همچنین مایع ساخت لایه ها با آن ساده تر است و ظاهری کامل تر از پوشش ایجاد می کند. اگر به دنبال پوشاندن برخی از علائم پیری هستید ، مایع در پر کردن خطوط و چین و چروک ها نیز موثرتر است.

همچنین اگر می خواهید حتی از تن پوست خود استفاده کنید ، می توانید یک پایه مایع سبک وزن را نیز انتخاب کنید ، اما آن ظاهر و احساس سنگین را نمی خواهید. کرم های BB و CC نوعی از فونداسیون مایع است که پوشش سبک ، حتی رنگ پوست را فراهم می کند و چهره ای زیبا و شفاف به شما می بخشد که برای همه دوست داشتنی به نظر می رسد.

بنیاد پودر
بنیاد پودر

پایه پودر یکی دیگر از گزینه های عالی و در عین حال کاملاً متفاوت از یک پایه مایع است. بنیاد پودر به طور کلی پوشش نوری را تأمین می کند و در پوشش علائم و لکه های آن نیز مؤثر نیست. اگر پوست روشن دارید و به دنبال پوشاندن لکه ها و جوش ها نیستید ، یک پودر گزینه بسیار سبک وزن است.

علاوه بر این ، اگر پوست روغنی دارید ، یک پایه پودر برای نوع پوست شما بهتر است. پایه پودر روغن ندارد ، بنابراین باعث نمی شود پوست شما از قبل چرب تر به نظر برسد. پودر همچنین به جذب روغن اضافی کمک می کند ، بنابراین پوست شما در طول روز خیلی چرب و براق به نظر نمی رسد.

یک پودر به طور کلی به پوست شما مات می بخشد ، اما می توانید گزینه های پایه ای پودر را پیدا کنید که درخشنده باشد. که باعث درخشش بیشتر پوست می شود. استفاده از یک فونداسیون مایع با پوست روغنی اغلب می تواند یک فاجعه باشد. این باعث می شود پوست شما بیش از حد چرب به نظر برسد.

همچنین پوست روغنی نیز مستعد آکنه و جوش است ، بنابراین استفاده از مایع می تواند آکنه های شما را به دلیل وجود روغن اضافی بدتر کند. بنابراین ، یک گزینه پودر برای نگه داشتن آکنه و بریدگی های شما موثرتر است.

با تمام آنچه گفته شد ، واقعاً هیچ قانون سخت و سریع برای چیدن پایه ای برای پوست شما وجود ندارد. گاهی اوقات یک پایه مایع و یک فرمول خاص برای پوست های روغنی مستعد آکنه شما کاملاً کار می کند. در موارد دیگر ، یک پایه پودر ممکن است برای پوست های خشک تر و برای افرادی که به دنبال پوشاندن پوست سبک تر و بدون احساس چربی سنگین هستند ، فوق العاده باشد.

در پایان ، همه چیز بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید و چه احساسی در پوست شما دارد! اما اگر بین آنچه باید انجام شود یا از کجا شروع کنید پاره شده اید ، نکات بالا نقطه شروع ایده آل را برای شما فراهم می کند.

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۱:۰۰ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

کراکرهای زیبایی کریسمس برای لعاب کردن بازی چهره جشن شما

این فصل را برای وسواس در برابر مراقبت از پوست و مینی بوس آرایش کنید

احساس نکرده ام کل شوخی های پدر و پرشکوه تاج برای کریسمس امسال؟ کراکرهای زیبایی کریسمس برای صرفه جویی در روز اینجا هستند.

در طول چند سال گذشته ، ما شاهد همه چیز از جشن های جشن در سالن های زیبایی هستیم با همه چیز ، از تقویم های ظهور زیبایی ، کباب ها و اکنون ، در آنچه که احتمالاً تجسم مورد علاقه ما از تم مبارک است ، زیبایی های کریسمس وجود دارد هم.

با افزودن لمس گلم به سنت قدیمی کراکر ، مطمئناً این میزهای شام شما را با موی چتری در این فصل جشن تنظیم می کند. بنابراین ، بنشینید ، نگاهی بیندازیم به کراکرهای زیبایی سال جاری کریسمس و مرور زمان Noël.

کریسمس کریسمس Jo Malone London، 32 پوند ، جان لوئیس
کراکرهای زیبایی کریسمس

در هر میز شام کریسمس ، طرح رنگی بسیار زیبا و جذاب دریایی Jo Malone به نظر می رسد ، و هر کرک حاوی برخی از عطرهای پرفروش خود به شکل مینیاتوری است. شما یک کلن کوچک مینی گلابی و فرنگی انگلیسی ، یک مینی مایع شستشوی دست و بدن Blackberry & Bay و یک ماسک کرم بدن Basil & Neroli را باز خواهید کرد. خوشمزه - لذیذ.

 

هم اکنون خریداری کنید
کریسمس کریسمس Cowshed ، 12 پوند ، Lookfantastic
کراکرهای زیبایی کریسمس

در این کریسمس کریسمس قابل تحسین ، دو مورد از محبوب ترین محصولات Cowshed ، مومیایی کردن لب و کرم دست آنها را لمس کنید. مطمئناً شما نیاز دارید که این دو نفری را در طول زمستان طولانی و سخت بگذرانید.

هم اکنون خریداری کنید
BY TERRY Starlight Rose Cracker زیبایی ، 32 پوند ، Feelunique
کراکرهای زیبایی کریسمس

هیچ مینییتی در اینجا قابل مشاهده نیست ، زیرا شما دو محصول با اندازه کامل را در این توسط تری کراکر دریافت خواهید کرد. یک برس برس پیچ شماره 1 در Master Black ، و یک Flaconette کلاسیک Baume de Rose برای کمک به حفظ لب های خشک در خلیج.

هم اکنون خریداری کنید
Clarins festive Lips & Lashes Cracker ، 10 پوند ، clarins.co.ukVin
زیبایی کراکر 2019

یکی از کراکرهای مقرون به صرفه در گردونه های ما ، Clarins با شکوه بسیار جذاب و جذاب ، یک رژ لب کوچک مخملی Joli Rouge Velvet و Wonder Perfect 4D Mascara را برای شما به ارمغان می آورد. اگر قصد تهیه ناهار کریسمس را دارید ، برای کیف دستی خود ایده آل است.

هم اکنون خریداری کنید
Caudalie Vinosource Hydration Minis Cracker ، 10 پوند ، Lookfantastic
کراکرهای زیبایی کریسمس

سه گانه عالی برای درمان پوست شما در پایان روز طولانی از جشن های جشن ، کراکر تعطیلات کادلی حاوی مینیاتورهایی از سه مورد از محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست خود است - Micellar Cleansing Water ، Vinosource SOS سرم تشناب و Vinosource مرطوب کننده Sorbet.

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۴:۴۳ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

بهترین نرم کننده مو برای نوع مو شما - بلیط یک طرفه شما برای موهای ابریشمی است

سلام ، موهای نرم

حدس می زنم حداقل نیمی از زنان بهترین موهای خود را دو برابر سریعتر از شامپو می گذرانند. و با توجه به اینکه معمولاً کمی تهویه مطبوع است ، می خواهید مطمئن باشید که این فرمولی است که کار را برای نوع موی شما انجام می دهد.

در ادامه بخوانید زیرا ویرایشگرهای زیبایی ماری کلر بهترین فرمول های نرم کننده مو را که می توان با استفاده از نوع مو خریداری کرد ، ترسیم کرده اند.

کندانسور مو چگونه کار می کند؟
آنتونی راولولز ، مدیر خلاق سالن ردکن لاکونگو لندن ، توضیح می دهد: "تهویه کننده یک ماده مرطوب کننده است که به تکمیل رطوبت مو پس از پاکسازی کمک می کند." ‘شایان ذکر است که تهویه مطبوع به تنهایی سلامت مو را بهبود نمی بخشد - فقط ظاهر و قابلیت کنترل. تهویه هوا به بستن کوتیکول کمک می کند.

‘یک نکته در هنگام استفاده از مسواک زدن است ، زیرا این امر به بستن کوتیکول بیشتر کمک می کند و در نتیجه قابلیت مدیریت را بهبود می بخشد. تهویه هوا نیز روی ظاهر متمرکز است و موها را نرم و براق می کند. "

نحوه انتخاب نرم کننده برای نوع موی شما
آنتونی می گوید: "کاملاً ساده ، شما باید بر اساس وزن و ضخامت موهای خود ، تهویه مطبوع را انتخاب کنید." condition سیستم های تهویه مطبوع به بهبود قابلیت مدیریت و ارائه راه حل کمک می کنند. به عنوان مثال ، اگر از frizz رنج می برید ، می خواهید از نرم کننده ای استفاده کنید که به طور خاص این مسئله را برطرف کند ، مانند تهویه مطبوع Redken Frizz Dismiss.

 

‘اگر فهمیدید که موهای شما خشک و کم تغذیه شده است - در نتیجه هوای سرد یا استفاده بیش از حد از ابزارهای طراحی گرما در طول مهمانی - در این صورت می خواهید از نرم کننده ای استفاده کنید که پر از پروتئین و مواد مرطوب کننده مانند روغن آرگان باشد. من تهویه مطبوع Redken All Soft Conditioner را برای این کار پیشنهاد می کنم. "

بهترین مرخصی در سیستم تهویه مطبوع
OUAI Leave In Conditioner ، 22 پوند ، عالی به نظر می رسد
بهترین تهویه مطبوع Ouai

در حالی که می توانید یکی از بهترین ماسک های مو را در طول شب بگذارید و روز بعد آن را بشویید ، گاهی اوقات برای نرم تر کردن موها به مسیری سریعتر نیاز دارید. تهویه مطبوع را وارد کنید. تأسیس شده توسط جن اتکین ، استایل مو و BFF به قبیله کارداشیان-جنر ، OUAI's Leave In Conditioner (اسپری سابق صاف) موهای فرسوده را احاطه کرده و موهای روز دوم را که کمی خشک و ناخوشایند است احیا می کند ، همچنین رطوبت خوبی برای مرطوب است. خشک کردن پیش از مو. برای انواع موی متوسط ​​و ضخیم یا درشت ، بهترین گزینه برای موهای دیگر را در گزینه مرطوب کننده استفاده کنید.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین نرم کننده موهای خشک

جدیدترین پرتاب آودا پادزهر مناسب برای موهای زائد خشک و تشنه مو است. ممکن است کمی شبیه سس مایونز باشد ، اما تهویه مطبوع رویایی است. موهای شما را با رطوبت سبک تزریق می کند ، آن را نرم و بدون ریزش نگه می دارد و کاملاً برای موهای تند و بدون گره جدا می شود. و البته ، آن عطر Aveda را دارد - عطر و بوی خالص ، بنابراین شما زمان زیادی را صرف مقاومت در برابر اصرار برای مضراب کردن موهای تازه شسته شده خود خواهید کرد.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین نرم کننده موهای سفید شده
کولر گازی Davines Alchemic، 19.80 پوند، زیبایی فرقه
بهترین نرم کننده مو Davines Alchemic Conditioner

علاوه بر ترمیم آسیب ، اولویت شماره یک موهای بلوند سفید پوست آن است که آنرا نقره ای تازه و نه براق به نظر برساند. Aura Friedman ، فوق العاده موی رنگ موهای پشت موهای بلوند پلاتینی Leighton Meester ، این فرمول را برای کسانی که مایل به تغذیه قفل های سفید هستند ، توصیه می کند ، بنابراین می دانید که این یک برنده است.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین نرم کننده مو برای موهای مجعد
تهویه مطبوع ساچاجوان ، 22 پوند ، فعال شده است
بهترین نرم کننده مو Sachajuan Curl Conditioner

این تهویه مطبوع در بهترین قسمت برای موهای مجعد است. با وجود فر ، ساختار مو به این معنی است که روغن های طبیعی سخت تر از طول ساقه مو نیستند ، معمولاً انتهای آن کمی مرده و شکننده می شوند. تهویه مطبوع ساچاجوان رطوبت را به طول کامل موهای شما باز می گرداند ، درخشش و گزاف گویی آن را به حداکثر می رساند. به علاوه عطر پیچیده Ocean Silk Complex باورنکردنی است. من واقعاً آرزو می کنم که آنها آن را به عطر تبدیل کنند.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین نرم کننده موهای آسیب دیده

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۳:۱۵ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

به گفته گوچی ، رژ لب زرق و برق تنها آرایش مورد نیاز شما برای شنبه شب است

اگرچه سایه چشم سایه دار می تواند شما را به نظر برساند مانند گذشته از مهمانی از استودیوی 54 بیرون رفته اید ، رژ لب براق موضوع دیگری است.

نوعی پاک کردن یک پالت و پادزهر طیف سایه برهنه "بدون آرایش" نیست ، که بر کلیساها و فیدهای اینستاگرام اواخر حاکم است. رژ لب های درخشان شما را با رنگ ، بافت های چشمگیر و قدرت قدم گذاشتن در خارج از جعبه زیبایی مجدداً مجدداً به دست می آورد.

در حالی که رژ لبهای درخشان مطمئناً حال و هوای مهمانی کریسمس را به خود جلب می کند ، نگاهی به نمایشگاه کروز 2020 Gucci همچنین وضعیت آن را به عنوان یکی از داغترین روندهای جدید بهار عنوان می کند.


البته باند مقابل واقعیت وجود دارد و ما پیشنهاد نمی کنیم که همه توپ دیسکو را بیرون بیاورید.

 

نحوه پوشیدن لبهای براق
به هر معنی ، رژ لب زرق و برق باید سرگرم کننده ، بازیگوش و فقط با اشاره به اردوگاه باشد ، اما لازم نیست که آن ها را به سمت بالا یا هنرها و هنرها جستجو کنید. مانند لبهای شما توسط یک درخشش واقعی از درخشش پوشانده شده است.

به گفته Sascha Jackson ، هنرمند آرایش سرب Lead Stila UK ، شیک ترین روش برای پوشیدن یک IRL براق و پر نور با چشم بالا ، با پوستی تمیز و خوش آب و رنگ و لاینر کلاسیک روی چشم ها جلب شده است.

جکسون می گوید: "شما نمی خواهید یکی دیگر از ویژگی های صورت برای جلب توجه از لب های شگفت انگیز شما باشد." ‘بنابراین همیشه لبهای زرق و برق دار را با چشمانی کلاسیک تر روی چشم ها ، مانند تلنگر خفیف یکپارچهسازی با سیستمعامل 40 و شلاق زدن ریمل ، به دست آورید. از طرف دیگر ، اگر احساس شجاعت کافی دارید ، سایه ای از سایه چشم پر جنب و جوش را خاموش کنید زیرا جسارت به زیبایی با زنانه بودن درخشش در تضاد است.

برای انتخاب مارک های پوشیدنی ترین رژلب ، به پایین بروید. قبل از رنگ آمیزی به رنگ بنفش ، صورتی روشن و لعاب را به عنوان رژ لب درخشان فکر کنید ، در حالی که یک رنگ قرمز متالیک درخشان زیبایی بازی شما را به همراه خواهد داشت ...

Gucci Beauty Rouge à Lèvres Lunaison رژ لب در Goldie Red ، 39 پوند
رژ لب زرق و برق Gucci Beauty Rouge à Lèvres Lunaison رژ لب در گلدی قرمز ، 39 پوند

الان بخرش
فقط مدیر خلاق گوچی ، الساندرو میشل ، رژ لب قرمز پرنعمت را می گرفت و پیچ و تاب مدرن و بی نظیر به آن می داد. علاوه بر این ، بافت و بسته بندی همه نکات برجسته و هیجان را در اختیار ما قرار می دهد.

پت مک گرات آزمایشگاههای رژ لب BlitzTrance در Nude Romantique ، 35 پوند ، خالص-A-Porter
رژ لب زرق و برق پت مک گرات آزمایشگاه BlitzTrance رژلب در Nude Romantique ، 35 پوند ، خالص-A-Porter

الان بخرش
سایه مرجانی ، گل رز با فلاش مرواریدهای صورتی طلایی ، پوستهای متوسط ​​و تیره پوست را شکوفا می کند. هنوز هم بهتر است ، خامه ای ادامه یابد و مدتها بعد از اولین کوکتل شب شما باقی بماند.

براق کردن لب لب Stila Beauty Boss در جایزه کودک ، 14 پوند ، رژ لب رژگونه LookFantasticGlitter Stila Beauty Boss Lip Gloss in Bonus Baby، 14 £، LookFantastic اکنون بخرید
این براق مروارید و منعکس کننده نور روش خوبی برای سهولت در روند جلوه دادن است. جایزه: این یک گلویپ نیست ، بنابراین به موهای شما نمی چسبد. برای درخشش تقویت شده به تنهایی یا رژ لب مورد علاقه خود بپوشید.

رژ لب تام فورد لب درخشش در فیرسستار ، 40 پوند ، هاروی نیکولز
رژ لب زرق و برق تام فورد لب Spark رژ لب در Firestar ، 40 پوند ، هاروی نیکلز

 

مرجع:ثانیکالا

 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۱:۲۸ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.