معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

معرفی رترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۷:۱۹ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۰:۲۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰:۰۸ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: KAD80A104،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۹:۱۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

پروژه لینک سازی سایت

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۹:۵۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

9 بهترین محصول مورد استفاده برای رنگ آمیزی مو در خانه برای سال 2019

رنگ آمیزی مو مفهومی جدید نیست. در واقع ، می توان آن را به دوران باستان ردیابی کرد که از حنا و بهرنجراژ برای رنگ کردن مو استفاده می شد. آنها به طور سنتی برای پوشاندن خاکستری و نگه داشتن موهای سرسبز و سالم استفاده می شدند. با این حال ، تغییر رنگ موهای شما با استفاده از رنگ ها امری عادی شده است.

در حالی که اکثر مردم موهای خود را به سایه های مشکی ، قهوه ای و قرمز رنگ می کنند ، دیدن افرادی که سایه های پررنگ تر و غیر طبیعی دارند ، غیر معمول نیست. این استفاده از رنگ مو هنگامی شروع شد که Godrej Expert در هند راه اندازی شد. از زمان معرفی این محصول تغییرات زیادی شده است. امروز ، بسیاری از مارک های مختلف رنگ های مختلفی دارند که می دانند کدام یک را انتخاب کنند می توانند کمی گیج کننده باشند. به همین دلیل لیستی از رنگ موهایی را که می توانید برای رنگ آمیزی موهای خود در خانه استفاده کنید ، جمع کرده ایم.

محصولات چک قیمت
بررسی قیمت رنگ مو پودر گلدرج خبره
بررسی قیمت Godrej Rich Rich Crème
بررسی قیمت Vasmol 33 Kesh Kala
قیمت طبیعی گارنیر را بررسی کنید
قیمت چک محدوده Wella Koleston
بررسی قیمت رنگ مو Revlon Colorsilk
قیمت کرم های رنگ مو Mate Color Check Price
بررسی قیمت رنگ موی قطب شمال قطب شمال
قیمت کنترل پولیک
قیمت بررسی محدوده تعالی لورئال

بهترین محصولات رنگ مو
موهای خود را در خانه رنگ کنید
1. رنگ مو پودر متخصص گودرج

بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه1Pinit
منبع: آمازون

کارشناس اصلی گودرج اولین رنگ مو پودری بود که در هند راه اندازی شد. این ماده حاوی آمونیاک نیست و این عامل آسیب رساندن به پروتئین در موهای شما است. استفاده از آن بسیار آسان است و هنوز هم برای پوشاندن خاکستری ها بسیار محبوب است. شما نمی توانید از پودر باقیمانده استفاده مجدد کنید ، زیرا رنگ به طور خاص برای استفاده یکبار طراحی شده است. آیا می دانید چگونه از رنگ مو پودری استفاده کنید؟ نگاهی به اینجا بیندازید.

نحوه استفاده:
برخی از دستکشها را طوری قرار دهید که هیچ رنگی روی دستان شما نرسد.
با استفاده از یک برس کاربردی ، پودر را با آب در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید.
مخلوط را روی موهای تمیز ، تازه شسته و خشک بمالید و بگذارید برای مدت زمان توصیه شده بنشیند.
رنگ را شستشو داده و آن را با شامپو و نرم کننده محافظ رنگ دنبال کنید.


بازگشت به TOC

2. گودرج ریچ کریم متخصص
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه2Pinit
منبع: آمازون


Richre Crmeme Godrej Expert در پنج رنگ مختلف عرضه می شود که عبارتند از: طبیعی سیاه ، قهوه ای سیاه ، قهوه ای تیره ، قهوه ای طبیعی ، و کبودی. رنگ مشکی طبیعی در این طیف از رنگ موهای گودرج همان نتیجه رنگ موی پودری اصلی را می بخشد. این محصول برای استفاده یکبار طراحی شده است ، بنابراین ، محصول باقی مانده را نمی توان برای استفاده بعدی نگه داشت.

نحوه استفاده:

دستکش خود را قرار داده و با استفاده از قلم مو اعمال خود ، رنگ آمیزی و سازنده را در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید.
مخلوط را روی موهای تمیز ، تازه شسته شده و خشک شده بمالید و بگذارید برای زمان مشخص شده روی بسته بندی بماند.
با شامپو محافظ رنگ آن را بشویید و با نرم کننده آن را پیگیری کنید.


بازگشت به TOC

3. واسمول 33 کش کالا
بهترین-محصولات-برای استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه 3Pinit
منبع: آمازون

Vasmol 33 Kesh Kala ترکیبی از گیاهان و پروتئین بادام را در فرمول بی نظیر خود قرار داده است. این محصول نفتی است و فاقد آمونیاک و سایر مواد شیمیایی مضر است. این کار امکان استفاده آسان را فراهم می کند و موهای شما را سیاه و سالم به نظر می رساند.

نحوه استفاده:
دستکش خود را بپوشید و با تکان دادن بطری شروع کنید.
پس از ریز شدن ، مقدار مورد نیاز محصول را درون یک کاسه پلاستیکی بریزید.
موهای خود را تقسیم کرده و از ریشه تا نوک موهای خود را به طور مساوی Vasmol 33 بمالید.
اگر محصول در تماس با صورت شما بود ، فوراً با مقداری پنبه پاک کنید.
هنگامی که تمام موهای خود را پوشانده اید ، آن را از صورت خود دور کنید.
بگذارید محصول 2-3 ساعت بماند (مدت طولانی آن را نگه دارید یا روز را دوباره تکرار کنید اگر می خواهید سایه تیره تری داشته باشید) ، سپس با شامپو بشویید.


بازگشت به TOC

4. طبیعی گارنیر رنگی
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه4Pinit
منبع: آمازون

Garnier Color Naturals با افزودنی خوبی از ترکیبی از روغن هایی که موها را تغذیه می کند ، به حداقل می رساند و از آسیب رنگ آن به حداقل می رسد. این وعده نتایج طولانی مدت از رنگ پر جنب و جوش است. این در سایه های مختلف ، از سیاه تا قرمز موجود است.

نحوه استفاده:
رنگ و سازنده را در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید
دستکش را روی آن قرار داده و شروع به استفاده از رنگ روی موهای تمیز کنید.
آن را برای مدت زمان توصیه شده نگه دارید و سپس با شامپو بشویید.
آن را با تهویه محافظ رنگی که همراه با رنگ است دنبال کنید.


بازگشت به TOC

5- محدوده Wella Koleston
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در خانه5Pinit
منبع: آمازون

Wella یکی از محبوب ترین مارک های رنگ مو و مواد روشن کننده است. محدوده Koleston از رنگهای متنوعی تشکیل شده است ، از طبیعت گردی گرفته تا رنگهای جسورانه و غیر طبیعی. هنگامی که در ترکیب با Koleston Perfect Crème Developer استفاده می شود ، نتایج شدید و طولانی مدت می دهد. بسته به انتخاب رنگ شما ، از رنگ آمیزی با توسعه دهنده مو استفاده کنید. برای 3 سطح آسانسور از 1 رنگ رنگی و 1 قسمت 12٪ توسعه دهنده استفاده کنید. برای 2 سطح آسانسور ، از 1 قسمت 9٪ developer استفاده کنید. برای 1 سطح آسانسور یا برای پوشاندن خاکستریها ، از 1 قسمت 6٪ توسعه دهنده استفاده کنید. برای Special Blonde ، از 1 رنگ و 2 قسمت توسعه دهنده 12٪ استفاده کنید.

نحوه استفاده:
با استفاده از یک برس کاربردی ، رنگ و سازنده آن را در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید.
اطمینان حاصل کنید که دستکش خود را روشن کرده اید و استفاده از مخلوط را روی موهای خود شروع کنید.
اگر موهای شما پوشانده شده است ، اگر از رنگ برای پوشش استفاده می کنید ، 30-40 دقیقه بنشینید. اگر از آن برای روشن کردن موهای خود استفاده می کنید ، اجازه ندهید بیشتر از 20 دقیقه در آن بنشیند.
با یک شامپو محافظ رنگ بشویید. شرایط خوب است.


بازگشت به TOC

6. Revlon Colorsilk رنگ مو
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در خانه 6Pinit
منبع: آمازون

این رنگ مو بدون آمونیاک در رنگهای مختلفی قرار می گیرد. قبل از شروع به محو شدن (دائمی) شش ماه دوام می آورد. روی موهای شما ملایم است و تعادل pH پوست سر شما را حفظ می کند. همچنین فرمول دفاعی اشعه ماوراء بنفش را شامل می شود که باعث می شود موها در آفتاب آسیب نبینند.

نحوه استفاده:
دستکش خود را بپوشید و رنگ آمیزی و سازنده را در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید.
با برس کاربردی خود ، ترکیب رنگ را برای تمیز کردن موها بمالید.
بگذارید برای مدت زمان توصیه شده توسعه یابد و سپس با شامپو محافظ رنگ بشویید.
با شرط بندی دنبال کنید


بازگشت به TOC

7. کرم های رنگ مو Mate Color
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه 7Pinit
منبع: آمازون

این یک رنگ موی کرم است که دارای روغن طبیعی برای کاهش تأثیر رنگ روی موهای شما است. برای پوشاندن خاکستری ها ضمن حفظ تعادل pH پوست سر شما فوق العاده است.

نحوه استفاده:
رنگ و سازنده ای را که در کیت تهیه شده است در یک کاسه پلاستیکی مخلوط کنید.
دستکش خود را قرار داده و از برس اعمال کننده برای اعمال رنگ مو استفاده کنید.
بگذارید برای مدت زمان توصیه شده توسعه یابد و سپس با یک شامپو محافظ رنگ بشویید.
در ادامه با یک کولر محافظ رنگ همراه باشید.


بازگشت به TOC

8- رنگ موی روباه قطبی
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه8Pinit
منبع: آمازون

رنگ مو Arctic Fox یک شرکت رنگ مو وگان است که هیچ گونه آزمایشی روی حیوانات انجام نمی دهد و از مواد حیوانی موجود در رنگهای آن استفاده نمی کند. آنها طیف گسترده ای از رنگ های جسورانه را از سایه هایی مانند آبی آبی تا صورتی باکره دارند. رنگ ها از بوی انگور خوشبو برخوردار بوده و مو به دلیل فرمول تهویه مطبوع ، کاربرد نرم و مرطوب کننده آن را احساس می کند. با این حال ، اکثر رنگ ها فقط روی موهای سبک نتایج پر جنب و جوش نشان می دهند ، بنابراین رنگ برای افرادی که موهای تیره دارند مناسب نیست ، مگر اینکه آن را سفید کرده باشید. می توانید برای لمس کردن و استفاده های بعدی ، رنگ باقی مانده را ذخیره کنید. رنگ 6-8 هفته طول می کشد.

نحوه استفاده:
مقدار رنگ مورد نیاز را در یک کاسه مخلوط پلاستیک بردارید.
دستکش خود را قرار دهید و با برس کاربردی خود شروع به اعمال رنگ روی موهای خود کنید.
بگذارید حداقل 40 دقیقه بماند.
با شامپو و رنگ محافظ رنگ بشویید.


بازگشت به TOC

9. وحشت مانیک
بهترین-محصولات-برای-استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در-خانه9Pinit
منبع: آمازون

Panic Manic یکی از محبوب ترین مارک های رنگ مو پانک است. همچنین مانند رنگ های Arctic Fox وگان است و از رنگ های متنوعی برخوردار است. برای اینکه رنگ روی موهای خود ظاهر شود ، باید موهای روشن یا سفید داشته باشید. نیمه دائمی است و تا هفته های 6-8 ادامه دارد.

نحوه استفاده:
دستکش خود را قرار داده و با استفاده از قلم مو اعمال خود ، شروع به استفاده از رنگ روی موهای خود کنید.
بگذارید برای مدت زمان توصیه شده بنشیند.
شامپو و شراب با محصولات محافظ رنگ.
توجه: اگر موهای تیره دارید اما مایل به امتحان کردن برخی رنگهای جسورانه و غیر طبیعی جسورانه هستید ، ابتدا باید موهای خود را با سفیدتر روشن کنید. اگرچه بهتر است موهایتان را به صورت حرفه ای سفید کنید اما می توانید خودتان نیز این کار را انجام دهید. قبل از تلاش برای سفید کردن موهای خود را سالم کنید. برای سفید کردن موهای خود ، یک پودر سفید کننده مو را با یک توسعه دهنده 30 حجمی (برای موهایی که قهوه ای-سیاه هستند) ترکیب کنید. بیش از 30 دقیقه سفید پوست را نگذارید. اگر به اندازه دلخواه شما روشن نشده است ، پس از یک هفته دوباره آن را سفید کنید. ماسک مو را بمالید و موهای خود را با روغن درمان کنید تا سلامتی آن به شما بازگردد.


بازگشت به TOC

10. محدوده تعالی لورئال
بهترین-محصولات-برای استفاده-برای-رنگ آمیزی-مو-در خانه10Pinit
منبع: آمازون

محدوده تعالی L’Oreal شامل رنگهای طبیعی t

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۱:۴۱ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

10 مرطوب کننده برتر مو موجود در هند - 2019

کدر. بی جان خشک. اگر این نوع کلماتی است که شما برای توصیف موهای خود استفاده می کنید ، دچار دردسر بزرگی می شوید. و خنده دار است ، اینطور نیست؟ ما هرگز از مرطوب کردن پوست خود کم نمی کنیم. اما وقتی نوبت به مرطوب کردن موهایمان می رسد ، تمام کارهایی که انجام می دهیم سیلی زدن روی بعضی از نرم کننده ها در دوش است و یک روز آن را صدا می کنیم.

با این حال ، موهای شما حداقل برای هر دو هفته یکبار به هیدراتاسیون شدید نیاز دارد تا رطوبت را که در غیر این صورت با استفاده از ابزارهای گرمایش و سشوارهای خود از آن خارج می کنید ، به هیدراتاسیون شدید برساند. بهترین راه برای برگرداندن تمام رطوبت به موهای شما با کمک مرطوب کننده های مو - مانند نرم کننده های عمیق و ماسک های مو. بیایید نگاهی به 10 مرطوب کننده مو برتر در بازار بیاندازیم.

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی ماسک رطوبت شدید ماتریکس Biolage Hydra-Creme
قیمت بررسی ماسک موی مو Argan St. Botanica Moroccan Argan
قیمت چک اسپری موی اسپری موی عمیق و مغذی پاریس L’Oreal Paris
Wella Professional SP Luxe Oil Keratin Oil Maskin Restore Mask Check Price Price
درمان مرطوب کننده Wella برای چک قیمت موهای خشک و آسیب دیده
5 بررسی قیمت تمام شده در ماریو 5 پاریس
ماسک مراقبت از پاریس X-Tenso L'Oreal برای بررسی قیمت صاف مو
Oriflame HairX بازیابی ماسک مو درمانی تراپی قیمت را بررسی کنید
ماسک ماسک آبرسان Schwarzkopf Spa Essence چک قیمت
OGX روغن آرگان از مراکز مرطوب کننده شدید مراکش چک قیمت را بررسی کنید

10 مرطوب کننده برتر مو موجود در هند
1. ماسکریز بیولاژ Hydra-Creme Masense Moisture Intense

ماتریکس Biolage Hydra-Creme Intense Moisture Moisture Pinit

ماسکری مرطوب و مرطوب ماتریکس Biolage Hydra-Creme Intense حاوی ترکیبی پیچیده از اسیدهای آمینه ، روغن جوانه گندم ، لیموترش ، جلبک و مریم گلی است که رطوبت شدید را به موهای خشک و آسیب دیده شما تزریق می کند ، باعث بهبود خاصیت ارتجاعی و به حداقل رساندن تخلخل می شود. این باعث می شود موهای شما احساس نرم ، براق و کنترل داشته باشد.

طرفداران
خشکی را کاهش می دهد
مو را صاف و قابل کنترل می کند
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
بدون پارابن
منفی
نتایج را فقط پس از چندین بار استفاده نشان می دهد


بازگشت به TOC

2. ماسک مو موی آرگان سنت بوتانیکا مراکش

ماسک مو موی موی موی آرگان سنت بوتیکا ، Pinit
ماسک موی مو Argan سنت Botanica محصول مناسبی برای دلزدگی موهای شما است. موهای شما را به شدت مرطوب می کند تا نرم ، صاف ، سالم و کنترل شود. ترکیب بی نظیر روغن آرگان ، ویتامین های B5 و E و سایر روغن های طبیعی موهای آسیب دیده را ترمیم و تقویت می کند ، پوست سر شما را تسکین می دهد و باعث تقویت فولیکول های مو برای تقویت رشد مو می شود.


طرفداران
حاوی SLS ، پارابن ها ، رنگ ها یا مواد شیمیایی مضر دیگر نیست
فروز را کاهش می دهد
موها را نرم ، براق و صاف می کند
عطر دلپذیر
منفی
گران

بازگشت به TOC

3. L’Oreal مو اسپا موی عمیق Creambath عمیق

اسپانیا موهای بسیار زیبا رویایی L’Oreal Paris Spa Deep Nourishing Nursishing غنی شده با نیلوفر آبی و آب خالص شده است که برای تغذیه عمیق موهای شما با هم کار می کنند. این اجزای شگفت انگیز رشته های موهای شما را با رطوبت و مواد مغذی تزریق می کنند تا نرم ، براق و آهسته تغذیه شوند.

طرفداران
فروز را کاهش می دهد
مو را نرم ، صاف و کنترل می کند
می درخشد
وان مدت طولانی دوام می آورد ، زیرا فقط برای هر بار استفاده کمی به محصول کمی احتیاج دارید.
منفی
گران


بازگشت به TOC

4- Wella Professional SP Luxe Oil Keratin Maska Restore Mask

Wella Professional SP Luxe Oil Keratin Restore Mask Pinit
Wella Professional SP Luxe Oil Kerat Restore Mask ادعا می کند که موهای شما را برای بهبود بافت آن فوراً بازسازی می کند و احساس نرم بسیار خوبی را به شما می دهد. موهای شما را تغذیه می کند و پوست سر شما را احیا می کند زیرا با روغن بادام ، روغن جوجوبا ، روغن آرگان و کراتین هیدرولیز تزریق می شود. همچنین حاوی یک مجتمع کد انرژی است که باعث تقویت موهای شما می شود.

طرفداران
موهای شما را از درون تغذیه می کند
غیر کثیف و آسان برای استفاده
به نتایج بلند مدت می دهد
منفی
گران

بازگشت به TOC

5- متخصصان Wella درمان مرطوب کننده را برای موهای خشک و آسیب دیده غنی می کنند

متخصصان Wella درمان مرطوب کننده را برای پوست موهای خشک و آسیب دیده تقویت می کنند
آیا از موهای خشک و آسیب دیده رنج می برید و به یک درمان مرطوب کننده فوری ASAP نیاز دارید؟ سپس ، Wella Professionals Enrich Moistourising Moistour ناجی شما خواهد بود. این ماسک مو خامه ای با کمک عصاره ابریشم موجود در آن ، موهای شما را به شکوه سابق خود ترمیم و ترمیم می کند. این باعث می شود موهای شما به طور محسوسی نرم و لمس ناپذیر شود.

طرفداران
موها را صاف کرده و سبک کردن آن را آسانتر می کند
موها را نرم و صاف می کند
به راحتی پخش می شود
منفی
می تواند باعث ریزش مو شود


بازگشت به TOC

6. ماسک 5 تعمیرات کامل L'Oreal Paris Paris

5 تعمیر ماسک پینیت L'Oreal Paris Paris
با کمک ماسک L’Oreal Paris Total Repair 5 که حاوی سیمان سرامیک است ، طیف گسترده ای از مشکلات مو را مرتفع کنید. این موهای شما را از 5 نشانه آسیب - ریزش مو (ناشی از شکستگی) ، خشکی ، زبری ، کسل کننده و انتهای شکاف ترمیم و محافظت می کند.

طرفداران
شرایط موهای خشک
موها را نرم ، صاف و ابریشمی می کند
فروز را کاهش می دهد
تعریف موهای مجعد را اضافه می کند
بوی دلپذیر
منفی
می توانید موهایتان را به سمت پایین وزن کرده و در صورت استفاده بیش از حد از آن چرب شود
هیچ نتیجه ای طولانی ندارد


بازگشت به TOC

7. ماسک مخصوص مراقبت از موهای پاریس L’Oreal Paris X-Tenso برای موهای صاف

ماسک مراقبت از پاریس X-Tenso برای پینیت مو صاف
اگر به تازگی موهای شیمیایی را صاف کرده و یا درمان آرامش بخش را انجام داده اید ، باید یک وان ماسک مخصوص مراقبت از L'Oreal Paris X-Tenso را انتخاب کنید. این ماسک ساخته شده با فن آوری های بازسازی Pro-Keratin و Incell ، سطح رطوبت کاهش یافته موهای شما را ترمیم می کند و باعث افزایش حجم می شود تا از خشکی و شکستگی جلوگیری کند.

طرفداران
مو را نرم و براق می کند
موها را جدا می کند و باعث می شود بیشتر کنترل شود
برنامه آسان
منفی
برای موهای ریز بافت مناسب نیست
نتایج طولانی مدت را ارائه نمی دهد


بازگشت به TOC

8. Oriflame HairX بازیابی ماسک مو درمانی

Oriflame HairX بازیابی ماسک مو Pinit
ماسک موی Oriflame HairX Restore Therapy بخشی از سیستم ترمیم Nutri است که تغذیه کرده و به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می کند. این حاوی کره shea و ترمیم کننده های ویژه ای است که از موهای شما محافظت می کند و باعث می شود احساس نرمتر و دارای یک براق کاملاً صاف باشد.

طرفداران
فروز را کاهش می دهد
می درخشد
موها را نرم ، قابل کنترل و جدا کردن آسان می کند
منفی
دارای پارابن است


بازگشت به TOC

9- ماسک کرم آبرسان آبگرم Schwarzkopf Spa Essence

ماسک پیتیت ماسک آبرسان Schwarzkopf Spa Essence
با استفاده از ماسک کرم آبرسان Schwarzkopf Spa Essence ، اسپا را به راحتی در منزل خود به ارمغان بیاورید. به کمک مجتمع هیدرو کراتین ، این ماسک سطح رطوبت موهای شما را تقویت می کند تا حسی شبیه به آبگرم را به شما ارائه دهد. موهای شما را مرطوب و تقویت می کند و باعث می شود نرم و تند و تیز باقی بماند.

طرفداران
احساس مو را نرم می کند
موها بعد از 3-4 بار استفاده ، مرطوب شدید می شوند
از ایجاد شوره سر و ریزش مو جلوگیری می کند
منفی
دارای سولفات ها ، پارابن ها و سیلیکون ها است


بازگشت به TOC

10. روغن آرگان OGX ​​از مرطوب کننده شدید مراکش

روغن آرگان OGX ​​از مرطوب کننده و درمان مرطوب کننده Pinit Pinoc
موهای خود را به خوبی از نظر تهویه مطبوع و لوکس بودن OGX ​​روغن آرگان از مراکز مرطوب کننده شدید مراکش استفاده کنید. با روغن آرگان (که منبع غنی از ویتامین E است) تهیه شده است ، بدون اینکه باقی مانده باقی بماند ، براقیت و لطافت نرم را به موهای شما می بخشد.

طرفداران
موها را نرم و صاف می کند
برای موهای خشک و آسیب دیده مناسب است
بهترین مرطوب کننده برای موهای طبیعی / فرفری
منفی
اگر از یک محصول خیلی زیاد استفاده کنید می توانید موهای شما را چرب کرده و وزن آن را کم کنید

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۸:۱۲ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

بهترین شامپوهای واتیکا موجود در هند - 10 مورد برتر ما

دبور دارای طیف وسیعی از محصولات گیاهی و آیورودای روزانه است که به شما در نگاه خوب کمک می کند. آنها بخصوص با لمس ملایم طبیعت و آیورودا تدوین شده اند. واتیکا محصولات زیبایی بسیاری نیز برای مراقبت از مو شما دارد و شامپوی واتیکا از محبوب ترین طیف های موجود است.

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی شامپو شامپوی سیاه Dabur Vatika
قیمت بررسی شامپو ضد شکستگی کاکتوس وحشی Dabur Vatika
قیمت بررسی شامپو کنترل شوره ای واتیکا
بررسی قیمت شامپو واتیکا هنا و زیتون
بررسی قیمت شامپوی زیتون و بادام سیاه واتیکا
قیمت بررسی شامپوی حجمی نارگیل گرمسیری Dabur Vatika 200ml
قیمت بررسی شامپو ضد لیمو Dabur Vatika Naturals
در اینجا 10 شامپو برتر واتیکا وجود دارد:

1. شامپو براق و صاف Dabur Vatika Ultra:

dabur vatika فوق العاده درخشان و شامپو صافPinit
این شامپو در شرایط عمیق ، موهای شما را به آرامی تمیز و تغذیه می کند. این لمس ملایم و دلپذیر از طبیعت را به شما کمک می کند تا موهای شما نرم ، ابریشمی ، سالم و تابش شود. این ماده حاوی عصاره عصاره حنا ، بادام سبز ، ماست ، عسل و شیکاکی است که به موهای کسل کننده و بی جان شما موهای صاف و ابریشمی می بخشد. این شامپو با تهویه آن می تواند درخشش و درخشش طبیعی به مو ببخشد. به هیچ وجه آسیبی وارد نمی کند زیرا واقعاً خفیف است. در بطری سبز با ضسبنسرس پمپ قرار می گیرد. رنگ شامپو به رنگ سبز مروارید است و دارای بافت ساتنی با رایحه گیاهی است. بافت شامپو هوا آب و هوایی است. به خوبی چسبیده و به راحتی تمیز می شود.


2. شامپو شامپوی سیاه Dabur Vatika:

dabur vatika shampooPinit shine black
شامپو Dabur Vatika Black Shine در یک بطری مشکی با یک کلاه فلیپ قرار می گیرد. رنگ شامپو با برخی از ذرات براق سیاه است. این عطر رایحه شامپوی گیاهی معمولی دارد و به خوبی متصل می شود. شستشوی آن آسان است. پوست سر و موهای شما را تمیز ، نرم و کنترل می کند. همچنین ادعا می کند که دارای تهویه داخلی بوده و باعث خشک شدن مو نمی شود.

 

[بخوانید: شامپو پوست سر هند]

3. شامپو ضد شکستگی کاکتوس وحشی Dabur Vatika:


dabur vatika کاکتوس وحشی ضد شکستگی shampooPinit
قرار گرفتن در معرض آب و هوای شدید و درمان های مو باعث می شود ریشه موهای شما ضعیف شود و منجر به افزایش ریزش مو شود. این شامپو از Dabur Vatika حاوی فرمولاسیون منحصر به فردی از کاکتوس ، گرگیر و سیر است که به مو و پوست سر می دهد و ریزش مو را ضمن ترمیم شفت های مو و تغذیه مو از ریشه تا نکات کنترل می کند. این باعث می شود موهای شما شاداب تر ، سالم تر ، قوی تر شده و ریزش مو را کاهش می دهد .با رایحه کاکتوس و گورگیر بوی آن زیبا و قوی است.

 


4- شامپو تقویت کننده ریشه آئورودیس گیاهی دابور واتیکا:

این شامپو حاوی قدرت بادام و شیر نارگیل است که موهای شما را از ریشه گرفته تا نکات تغذیه می کند. این همچنین به تقویت موهای شما ، کاهش ریزش مو و شرایط عمیق برای کاهش خشکی کمک می کند. می توانید موهای آسیب دیده را با این شامپو خلاص کنید تا احساس نرم و ابریشمی داشته باشید. این بهترین شامپو واتیکا برای کاهش ریزش مو است.

[بخوانید: شامپو Schwarzkopf]

5. شامپو کنترل شوره واتیکا:

ShampooPinit Control Vatika Dandruff Control
شامپوی کنترل شوره واتیکا شوره ای می تواند به شما کمک کند بدون اینکه به شما لمس کند ، موهای خود را از شر شوره سر خلاص کنید. این بر روی موهای زیبای شما بسیار ملایم است ، که با زیبایی طبیعت غنی شده است. این ماده می تواند شوره را 100٪ برداشته و از عود آن جلوگیری کند ، بدون اینکه به موهای شما آسیب برساند. در انواع مختلف موجود است:

شامپوی روغن لیمو و چای
شامپو لیمو و هینا


6. شامپو واتیکا هنا و زیتون:

Vatika Heena & Olive ShampooPinit
شامپو Vatika Heena & Olive یک شامپو 100٪ طبیعی است که می تواند موهای شما را از اعماق درونی حالت دهد. به عنوان یک پاک کننده ملایم عمل می کند و موهای شما را تغذیه می کند. با ایجاد موهای شما نرم ، ابریشمی و تابشی موهای طبیعی را لمس می کند. این گیاه حاوی خوبی های حنا ، بادام سبز و شیکاکایی است که می تواند موهای کسل کننده و بی روح را به پایان برساند و صاف و ابریشمی بدون آسیب رساندن به آنها.

 

7. شامپوی زیتون و بادام سیاه واتیکا:

شامپو بادام زیتون و بادام سیاه واتیکا
شامپوی زیتون و بادام واتیکا سیاه موهای سیاه و براق و براق می دهد. این شامپو پر از نعمت طبیعی روغن زیتون سیاه و آملا است. این مواد طبیعی به حفظ رنگ سیاه موهای شما با درخشش باورنکردنی کمک می کند. این ماده حاوی مواد شیمیایی مضر نیست و به موهای شما آسیب نمی رساند.

 

8. شامپوی حجمی نارگیل گرمسیری Dabur Vatika 200ml:

dabur vatika reviewPinit
این شامپو می تواند مانند گذشته هرگز حجمی به شما بدهد! این ماده حاوی بسیاری از داروهای طبیعی مانند نارگیل ، حنا و آلوئه ورا است. این ترکیب فرمول به موهای ریز ، نازک یا پوزه شما درخشش طبیعی و زیبایی می بخشد. فرمولاسیون منحصر به فرد آن با دادن حجم و ضخامت مورد نیاز ، هر رشته مو را از ریشه تا نوک تقویت می کند.

 

9. شامپو کرم دابور واتیکا حنا:

کرم دبور واتیکا حنا shampooPinit
شامپو کرم Dabur Vatika حنا 100٪ طبیعی است. مفید است که موهای خود را از اعماق درونی حالت دهید ، به آرامی تمیز کرده و آنها را تغذیه کنید. به آرامی با لمس طبیعت مراقبت می کند تا موهای شما نرم ، ابریشمی ، براق و تابش شود. این ترکیب ترکیبی از مواد طبیعی مانند حنا ، بادام سبز و شیکاکای است. این کار برای تبدیل موهای خشک و بی روح شما به یک بافت صاف و ابریشمی مفید است.

10. شامپوی لیمو ضد شوره لیمو Dabur Vatika Naturals:

dabur vatika naturals با طراوت شامپو ضد شوره سر لیمو Pinit
شامپو لیمو ضد شوره سر Dabur Vatika Naturals یک شامپوی 100٪ طبیعی برای خلاص شدن از شر شوره سر است. این می تواند به شما کمک کند تا با استفاده منظم از شر پوسته های شوره ای قابل مشاهده خلاص شوید. این گیاه حاوی تمام مواد گیاهی برای رفع شوره سر است و هیچ گونه آسیبی به مو و پوست سر شما وارد نمی کند. با عصاره های گیاهی لیمو ، نعنا ، ماست و برخی از بهترین داروهای ضد شوره سر غنی شده است. شامپو به عنوان قابض عمل می کند. پوست سر را تسکین داده و تعادل رطوبت را حفظ می کند. همچنین برای کسانی که موهای خشک و پوست سر دارند ، تغذیه می شود.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۶:۴۸ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

7 بهترین ماشین آلات نخ ابرو در هند - 2019

یک جفت ابروهای مرتب سریعترین راه برای جذاب تر و صیقلی تر شدن آن است. برای بسیاری از ما ، نخ ابرو شامل بازدید سالن هر دو هفته است. اما خوشحال خواهید شد که بدانید امروزه دستگاههای مختلفی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها ابروهای کاملاً شکلی را در راحتی و حفظ حریم خانه خود به وجود آورید. در ادامه بخوانید تا در مورد 7 بهترین دستگاه نخ ابرو موجود در بازار هم اکنون بیشتر بدانید.

محصولات چک قیمت
قیمت چک کن برقی حسگر Veet Sensitive Touch Expert
قیمت چک لیست برس و دستگاه پاک کننده صورت Braun
اصلاح کننده قیمت ابرو Philips Norelco Series 1000
Trimmer Silk-épil باتری با عملکرد Braun FG 1100 بررسی قیمت
بررسی سیستم قیمت نخ ابرو Petrice
بررسی قیمت حذف موهای ابرو برقی بی عیب و نقص
قیمت نخ و ابرو Baidi Threading و سیستم حذف مو بررسی قیمت
7 دستگاه برش ابرو در هند

1. اصلاح کننده برقی حسگر Veet Sensitive Electric

TrimmerPinit برقی حسگر لمسی حسگر Veet
ادعای محصول

تریمر برقی حساس Veet Sensitive Touch ، موهای زائد و شکل دهی دقیق را برای قسمتهای ظریف بدن شما از جمله ابرو ، لب فوقانی ، سوزش های جانبی و ناحیه بیکینی ارائه می دهد. این اصلاح کننده با دقت بالا از یک سر ابرو قابل تنظیم و لوازم جانبی اختصاصی برای شکل گیری دقیق و یک ظاهر طراحی شده بهره می برد. لوازم جانبی شامل یک سر دقیق ، یک سر بیکینی ، یک شانه ، یک کلاه زیبایی ، یک برس تمیز کننده ، یک کیسه زیبایی و یک باتری AA است.

طرفداران
مناسب برای استفاده روزانه
ضدآب
طراحی کم حجم و زیبا
بسته بندی مسافرتی
رفع موهای بدون درد
خطری برای بریدگی و بریدگی وجود ندارد
بی سیم
نتایج سریع
منفی
گران
اکنون از آمازون خریداری کنید


2- برس و دستگاه تمیز کننده صورت Braun

BrillPinit اپیلاتور صورت و پاک کننده صورت

ادعای محصول
براون دو روش درمانی صورت را در یک دستگاه ترکیب می کند: اپیلاسیون دقیق بهترین موها با اپیلاتور صورت و تمیز کردن منافذ عمیق نرم با برس تمیز کننده صورت. سر اپیلاتور نازک دارای 10 دهانه میکرو برای گرفتن بهترین موها است ، بنابراین لازم نیست که صبر کنید تا موها قبل از برداشتن آنها به وضوح رشد کند. برس تمیز کننده ، به آرامی نوسان می کند تا آرایش ، روغن و ناخالصی ها را شل کند.


طرفداران
عملکرد 2 در 1
مناسب برای استفاده روزانه
متخصص پوست و مو
حساس به پوست
بی سیم
طراحی فشرده
اندازه مسافرتی
منفی
گران
اکنون از آمازون خریداری کنید

3. صاف کننده ابرو Philips Norelco Series 1000

Philips Norelco Series 1000 اصلاح کننده ابرو Pinit
ادعای محصول
صاف کننده ابرو Philips Norelco به آرامی موهای ناخواسته بینی ، گوش و ابرو را از بین می برد. فناوری ProtecTube و زاویه مخصوص طراحی تریمر ، از یک محکم و محکم ، صاف و راحت استفاده می کند. این اصلاح کننده مجهز به سیستم پیرایش پیشرفته ای است که تیغه ها را از پوست شما محافظت می کند و شما را از ایجاد لکه ها ، بریدگی ها و کشش محافظت می کند.

طرفداران
ایده آل برای استفاده روزانه
3 تیغه بینی ، گوش و ابرو
کاملاً قابل شستشو
طراحی فشرده
قابل حمل
بی سیم
منفی
گران

4- دستگاه برقی Silk-épil Trimmer باتری Braun FG 1100

Silk-épil TrimmerPinit دارای عملکرد باتری Braun FG 1100
ادعای محصول
Trimmer Braun Silk-épil Trimmer پیرایش دقیق را برای یک ظاهر طراحی دقیق ابروها و ناحیه بیکینی ارائه می دهد. این سر با دقت بالا ، یک سر شکل باریک باریک و 2 شانه پیرایش (5 میلی متر و 8 میلی متر) برای دقیق ترین نتایج ارائه می شود. موهای ناخواسته ابرو ، خط بیکینی و صورت را بدون تحریک پوست شما از بین می برد و صاف می کند.

طرفداران
سفر مناسب
موهای زائد بدون درد
بی سیم
طراحی کم حجم و براق
در مناطق حساس مؤثر است
آسان برای استفاده
منفی
گران
ممکن است موهای بلندتر بکشد
اکنون از آمازون خریداری کنید

5- سیستم نخ های ابرو Petrice

SystemPinit Threading ابرو Petrice
ادعای محصول
سیستم نخ کوچک کردن ابرو Petrice موهای صورت را از ریشه ها خارج می کند بدون اینکه به روش اپیلاسیون یا سفید شدن پوست صدمه یا تیره شود. این وسیله برای از بین بردن مو روی ابرو ، پیشانی ، گونه ها ، لب فوقانی و چانه مناسب است. از آن در آسایش خانه خود استفاده کرده و بدون هیچ گونه تحریک پوستی از رفع موهای بدون درد لذت ببرید.

طرفداران
امن و آسان برای استفاده
سفر مناسب
بهداشتی و عاری از ظروف سرباز یا مسافر
بدون باتری مورد نیاز است
مقرون به صرفه
منفی
در شکل دادن به ابروها مؤثر نیست
موهای ریز را از بین نمی برد
اکنون از آمازون خریداری کنید

6. موهای برقی ابرو بی عیب و نقص

Remover موهای برقی ابرو بی عیب و نقصPinit
ادعای محصول
اصلاح موهای ابرو برقی بی عیب و نقص با فناوری پروانه ای پروانه ای ارائه می شود که موها را با میکروسکوپی برطرف می کند و آن را از طریق سر چرخان می چسباند. دستگاه پروانه ای هرگز با پوست نازک صورت شما در تماس نمی باشد.

طرفداران
هیپوآلرژنیک
متخصص پوست و مو توصیه می شود
برای انواع پوست بی خطر است
بی سیم
مناسب برای استفاده روزانه
منفی
ممکن است برجستگی های تیغ را ترک کند
بسته بندی دست و پا چلفتی
سریع گرم می شود
اکنون از آمازون خریداری کنید

7. سیستم ردیابی مو و ابرو Baidi

Threading ابرو Baidi و سیستم موزداییPinit
ادعای محصول
Threading ابرو Baidi و سیستم رفع مو به راحتی حتی کوتاهترین و بهترین موها را نیز از بین می برد. می توان به راحتی روی موهای صورت ، زانوها و انگشتان پا استفاده کرد. در حالی که ممکن است طراحی و شکل دادن به ابروها پیچیده به نظر برسد ، این محصول ادعا می کند با تمرین موثرتر می شود.

طرفداران
مناسب برای استفاده روزانه
قابل حمل
بی سیم
در فاز هلو نیز قابل استفاده است
منفی
شکل ابرو آسان نیست
به اندازه نخ معمولی کارآمد نیست
نخ ضمیمه به اندازه کافی قوی نیست
زمان می برد تا بفهمید که چگونه از آن به درستی استفاده کنید
اکنون از آمازون خریداری کنید

اینها برخی از بهترین ماشینهای نخ ابرو هستند که هم اکنون در بازار موجود هستند. کدام یک را انتخاب می کنید تا مرورگرهای خود را مرتب کنید و به آن قوس عالی برسید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۵:۱۴ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)

بهترین شامپوهای خشک موجود در هند - 10 مورد برتر ما

یک روز مو خوب می خواهید در یک لحظه؟ ما فقط آنچه شما نیاز دارید را داریم و به آن شامپو خشک گفته می شود. شامپوهای خشک استفاده از آن آسان ، مسافرتی و سریع هستند.

و اثرات مشابهی با شستن موهای شما دارند. بنابراین ، این بدان معناست که داشتن موهای تازه و خوش فرم در طول هفته با کمتر از نیمی از تلاش.


عالیه. در اینجا 10 مورد از این شامپوهای خشک ایده آل برای امتحان کردن آورده شده است. نگاهی بیاندازید.

محصولات چک قیمت
BBLUNT برگشت به زندگی شامپو خشک بررسی قیمت
بررسی قیمت شامپو خشک گیلاس باتیست چله گیلاس
قیمت بررسی شامپو خشک کبوتر
Wella Professionals EIMI قیمت چک کردن شامپو خشک من را خشک کنید
بررسی قیمت شامپو خشک Prowomen
قیمت بررسی شامپو خشک Osm Day Two Styler
قیمت بررسی شامپو خشک TRESemmé Fresh Start
قیمت چک شامپو خشک کراتین انفوزیون کراتین
بررسی قیمت شامپو خشک اصلی اورجینال Pantene
10 شامپو خشک برتر موجود در هند
1. BBLUNT بازگشت به شامپو خشک

1. BBLUNT بازگشت به زندگی ShampooPinit خشک
BBLUNT بازگشت به زندگی شامپو خشک موهای شما را در عرض چند ثانیه اصلاح می کند. ظاهری جدید به آن می بخشد و همه چربی ها را جذب می کند.

شامپو خشک حاوی نشاسته میکرو کریستالی است که به صراحت برای موهای هندی طراحی شده است. فوراً موهای شما را تازه می کند.

طرفداران

آسان برای استفاده
بوی خوش
منفی

نازل ظریف
برای مسواک زدن زباله های محصول چالش برانگیز است

 

بازگشت به TOC

2. شامپوی خشک گیلاس Batiste Cheeky

2. شامپو خشک Cherry Cherryy Cherry خشک
شامپوی خشک گیلاس Batiste Cheeky Cherry اصلاح سریع بین موهای شما را به موهای شما می بخشد. این مو را تمیز کرده و به موهای شما می افزاید.

شامپو خشک درخشش را به موهای کسل کننده می بخشد و آن را صاف می کند. این روغن اضافی را از بین می برد و موهای شما را چرب می کند.

 طرفداران

عطر و طراوت
سفر مناسب
منفی

باقیمانده در مو باقی می ماند
برای موهای روغنی به خوبی کار نمی کند


بازگشت به TOC

3. شامپو خشک تقویت کننده کبوتر
3. شامپو خشک پینو تقویت کننده کبوتر
شامپو خشک موز تقویت کننده مو و مو را به موهای شما می بخشد. این روغن اضافی را جذب می کند و موهای شما را در حالت خوبی قرار می دهد.

شامپو خشک موهای شما را ترمیم می کند و باعث درخشش آن می شود. گزاف گویی و سبک به مو می افزاید.

طرفداران

بی وزن
باقیمانده باقی نمی ماند
منفی

مناسب بودجه نیست
برای موهای خشک نیاز به اسپری بیشتری دارید


بازگشت به TOC

4- Wella Professionals EIMI شامپو خشک من را خشک کنید
4- Wella Professionals EIMI با شامپو پینیت خشک من را خشک کنید
شامپو خشک EIMI Wella Professionals EIMI در مدیریت موهای شما و بهبود بافت آن به شما کمک می کند. موهای شما را بلند کرده و به آن مات می بخشد.

شامپو خشک حاوی نشاسته تاپیوکا است و موهای شما را برای یک ظاهر طراحی آماده می کند. به تنظیم ، پیچ و تاب یا صاف کردن مو کمک می کند.

طرفداران

شوره را کاهش می دهد
سریع کار می کند
منفی

قوام ضخیم
اسپری تمایل به مسدود کردن دارد

5- شامپو خشک Prowomen
5- شامپو خشک Prowomen
شامپو خشک Prowomen موهای شما را تمیز کرده و در مدت زمان کوتاهی آن را برطرف می کند. موهای کسل کننده را سبک می کند و حجم آن را می افزاید.

شامپو خشک مناسب برای شستشوی موهای سنتی است. به حفظ سطح بهینه روغن در پوست سر کمک می کند.

طرفداران

بدون پودر
بسته بندی زیبایی
منفی

عطر محکم
احساس سنگینی در مو می کند


بازگشت به TOC

6. شامپو خشک Osmo Day Two Styler
6. Osmo Day Two Styler ShampooPinit خشک
شامپو خشک Osmo Day Two Styler خشک موهای شما را بدون هیچ گونه تقویتی نگه می دارد. باعث جذب سبوم و روغن اضافی می شود.

شامپو خشک حجم آن را به موهای شما می افزاید و به ایجاد مدل موهایی که مدت طولانی باقی بمانند کمک می کند. طراوت و جوان کننده است.

طرفداران

برای همه نوع مو کار می کند
ملایم روی مو
منفی

عطر مرکبات قوی
گران


بازگشت به TOC

7. شامپو خشک TRESemmé Fresh Start
7. TRESemmé Fresh Start ShampooPinit خشک
شامپو TRESemmé Fresh Start خشک موهای زائد را بلند کرده و ناخالصی ها را از بین می برد. این کمک می کند موهای شما عاری از بو و تازه باشد.

شامپو خشک حاوی گل رس معدنی و مرکبات است که به شما احساس خفگی می دهد. به مو و حرکت کامل بدن می دهد.

طرفداران

باقیمانده باقی نمی ماند
پایان سالن مانند
منفی

چسبناک
مو را خشک می کند


بازگشت به TOC

8- شامپو خشک کراتین انفجاری حرفه ای Suave
8- شامپو خشک پینیت حرفه ای سوات کراتین تزریق کراتین
Suave Professionals Keratin Infusion شامپو خشک به شما کمک می کند تا موهای خود را مدیریت کنید و آن را بین شستشوی مو تازه نگه دارید.

شامپو خشک حاوی کراتین است که باعث می شود موهای شما صاف و نرم شود. منفجر شدن شما را برای مدت طولانی طولانی تر می کند.

طرفداران

نازل اسپری با کاربرد آسان
محصول متوسط ​​برای کسب نتایج مناسب کافی است
منفی

برای جذب روغن زمان می برد
مسواک زدن باقیمانده دشوار است


بازگشت به TOC

9. شامپو خشک تازه اورجینال Pantene
9. شامپو خشک Pantene Original Fresh Fresh
شامپو خشک تازه اورجینال Pantene موهای شما را حتی بدون شستشو تازه و زیبا نگه می دارد. این روغن از پوست سر جذب می کند و آن را بدون خارش نگه می دارد.

شامپو خشک حاوی تاپیوکا طبیعی است که از موهای شما محافظت و مراقبت می کند.

طرفداران

محتوای پودر متعادل
مو را درهم نمی کند
منفی

محصول کمتری در قوطی
نازل ظریف


بازگشت به TOC

10. شامپو خشک تجدید خالص Aveeno Active Naturals
10. شامپو خشک پینیت تجدید خالص Aveeno Active Naturals
شامپو خشک تجدید شده خالص Aveeno Active Naturals باعث افزایش حجم و همچنین مرطوب و طراوت مو می شود.

شامپو خشک حاوی عصاره جلبک دریایی است که رطوبت طبیعی مو را بازیابی می کند. این باعث می شود مو برای یک ظاهر طراحی شده قابل کنترل باشد.

طرفداران

عاری از سولفات
بر روی انواع مو کار می کند
منفی

بسیار گران است
موها را صاف می کند
بازگشت به TOC

* قیمت ها ممکن است متفاوت باشد.

* منوط به در دسترس بودن

اگر وقت زیادی ندارید و باید بهترین ظاهر خود را جستجو کنید ، شامپوهای خشک بهترین شرط بندی شما هستند. آنها موهای شما را به صورت تند تغییر می دهند و شما را برای مهمانی مهمانی نمی کنند. شامپو خشک محصولی عالی برای زنان در حال حرکت است. موارد ذکر شده در بالا را امتحان کنید و در بخش نظرات زیر نظر خود را برای ما بگویید.

مرجع:ثانیکالا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۳:۴۶ | نویسنده : سورن امیری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.